Kontakt

Podstawowe informacje na temat działania serwisu oraz dane kontaktowe


Zanim do nas napiszesz sprawdź czy następujące informacje nie odpowiadają na Twoje pytania:

Znalazłem artykuł opisujący osobę, która nazywa się tak samo jak ja!

Na stronie artykułu informujemy dwukrotnie, że cała historia to fikcja, a wszelkie prawdopodobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest przypadkowe. Jeśli pomimo tego ta zbieżność powoduje u Ciebie dyskomfort możesz wymazać dane z artykułu zastępując je innymi. Wystarczy użyć linka wymaż, który znajduje się w głównym menu lub w stopce na stronie artykułu.

Boje się, że inni znajdą ten artykuł w wyszukiwarce.

Wszystkie artykuły stworzone za pomocą naszej aplikacji są prywatne. Nie są nigdzie przez nas publikowane, a ich indeksowanie przez wyszukiwarki jest zabronione. Adres artykułu zna tylko jego autor oraz osoby, z którymi się nim podzielił.

Czy można stworzyć artykuł wykorzystując dane osoby trzeciej?

Korzystasz z serwisu na własną odpowiedzialność, przed jego użyciem musisz przeczytać i zaakceptować regulamin korzystania. Jest on bardzo krótki i radzimy dobrze się z nim zapoznać, aby uniknąć problemów. Nie wszystkich muszą śmieszyć Twoje żarty.

Ktoś celowo podstawił moje dane, żeby mi zaszkodzić. Chce poznać autora artykułu.

Skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość email. Adresy IP są zaliczane do danych osobowych i są przez to chronione. Możemy je udostępnić na wniosek policji, prokuratury bądź sądu, oraz ewentalnie po otrzymaniu indywidualnej decyzji GIODO o zwolnieniu nas z ochrony danych osobowych w tym konkretnym przypadku.

Napisz do wiadomość email