Dziennik Bulwarowy Online Kędzierżyn

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

Przesadził z LSD, 19-letni Sebastian Marionow wypróżniał się na środku skrzyżowania

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Kędzierżyn. Funkcjonariusze Nadzoru Ruchu zatrzymali i przekazali w ręce policji mężczyznę, który nago wypróżniał się na środku skrzyżowania w centrum miasta paraliżując ruch obrębie kilku przecznic.

Wg zeznań świadków miał on już wcześniej biegać całkowicie rozebrany i wykrzykiwać coś niezrozumiałego, a na policję zgłosiła się staruszka, która miała być pogryziona przez nagiego mężczyznę.

Zatrzymany nie miał przy sobie dokumentów, nie było z nim kontaktu. Ustalenie tożsamości było możliwe dopiero następnego dnia, chociaż po ocknięciu Sebastian nie pamiętał zdarzeń z poprzedzającego dnia.

Badanie toksykologiczne wykazało w jego organiźmie sporą dawkę dietyloamidu kwasu d-lizergowego, potocznie znanego jako LSD, jak również inne substancje psychoaktywne odpowiadające składem popularnym obecnie w Polsce dopalaczom. Nie wiadomo czy mężczyzna sam sporządził mieszankę, czy otrzymał gotowy produkt.

Mężczyzna został ukarany grzywną w wysokości 500 złotych, jednak rzeczywistość przygotowała dla niego gorszą nauczką. W sieci krąży wiele filmów z tego wydarzenia, nagranych przez przypadkowych przechodniów, na których bardzo łatwo go zidentyfikować.

Polski Informator Policyjny Strona rządowa · 1543 osoby lubią to · 4 godz. ·

Kędzierżyn: 19-letni Sebastian po zażyciu potężnej dawki LSD wypróżniał się na środku skrzyżowania w centrum miasta. Grzywna może niezbyt wysoka, ale za to wstyd na cały kraj. Zapraszamy do akcji Narkotyki STOP

Policja po raz kolejny przestrzega przez zażywaniem dopalaczy. Obecne na rynku dopalacze są nowością o bardzo różnorodnym składzie. Specjaliście nie wiedzą jak działają na umysł i jakie zachowania mogą wyzwalać. W przyszłym tygodniu ma pojawić się nowy spot telewizyjny przestrzegający przez niebezpieczeństwami związanymi z przyjmowaniem dopalaczy.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 45

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.

Marcin Burczak Kędzierżyn
U nas na studniówce koleś się tak załatwił alko, że zasrał się cały - do łazienki dotarł, nawet na kibel dał radę, ale zapomniał ściągnąć portek. Dobrze dla niego, że to już był koniec szkoły.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Leże właśnie na ziemii i kwicze LOL ale faza. Ale pomyślcie, gdyby każdy się tak upokorzył publicznie, łącznie z wylądowaniem na youtubie to gwarantuje, że nawet piwa nie tknie :)

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Dominika Wróblewska Kędzierżyn
Z czego się śmiejecie debile? A jakby zrobił komuś krzywdę? Po co wciągacie jakieś gówno ciągle? Zalegalizujmy tą trawę w końcu i poddajmy ją kontroli sanepidu, będzie bezpiecznie i wpływy z podatków.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Ide o zakład, że to jakaś przyjezdna patologia. Słoik się przeterminował, trzeba było nie jeść. A druga rzecz: jak miał mieć przy sobie dokumenty, jak był nago? Heloł?

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Urszula Rozwadowska Kędzierżyn
Jeżeli ten pan myślał kiedyś o przeprowadzcie to myśle, że teraz jest na to dobry moment, inaczej jeszcze z jej wnuków będą szydzić na mieście. Może śmieszna, ale dosyć smutna historia.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Karolina Urbańska Kędzierżyn
Zastanawiam się, czemu ludzie ciągle łapią się na te dopalacze, skoro tyle się mówi o takich akcjach po nich. Przecież to nie jest zwykła trawka tylko jakieś zakwaszone gówno?

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Na jego miejscu zrobiłbym sobie tatuaż upamiętniający to zdarzenie, to właśnie odpowiednia chwila. Najlepiej napis na czole, w lustrzanym odbiciu: "Nie pije, nie pale, nie ćpam"

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

96f038410320

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.