Dziennik Bulwarowy Online Kędzierżyn

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

Kompletnie pijany 19-letni Sebastian Marionow poszukiwał nocą zakopanego skarbu

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Kędzierżyn. Wczoraj w nocy policja zatrzymała kompletnie pijanego mężczyznę, który kopał w ziemi dół na skwerze w centrum miasta. Oprócz rzeczy osobistych i łopaty znaleziono przy nim mapę rzekomo przedstawiającą miejsce ukrycia skarbu.

Sebastian początkowo odmawiał złożenia wyjaśnień, lecz w końcu wyznał funkcjonariuszom, że pijąc piwo w barze natknął się na ludzi rozmawiających o słynnym napadzie na bank sprzed 10 lat, w którym pomimo ujęcia sprawców nie udało się odzyskać łupu wartego 5 milionów złotych. Miał on rzekomo zostać ukryty w miejscu, który wskazywała posiadana przez nich mapa.

Kiedy nieznajomi zaproponowali mu sprzedaż dokumentu za tysiąc złotych Sebastian był niechętny, jednak kiedy opuścili cenę o połowę od razu się zgodził. Poszedł wypłacić pieniądze z bankomatu, po czym sfinalizował transakcję i wrócił do domu po łopatę. Mimo późnej, nocnej pory bez zwłoki udał się we wskazane miejsce by rozpocząć poszukiwania.

Hałasy zaalarmowały mieszkańców pobliskiej kamienicy, którzy powiadomili służy porządkowe. Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy mężczyzna próbował zbiec, lecz jego stan pozwolił mu na pokonanie zaledwie kilkunastu metrów zanim runął na ziemię, mocno się obijając.

Policjanci ze względu na dziwne zachowanie podejrzanego, odmowę udzielenia wyjaśnień oraz ślady kopania w ziemii, zabezpieczyli miejsce wykopu, w obawie, że były tu ukrywane jakieś dowody zbrodni. Na komendzie, po kilkudziesięciu minutach przesłuchania mężczyzna ostatecznie wyjawił funkcjonariuszom prawdę, domagająć się udziału w znaleźnym.

Wskazał, że na odwrocie mapy jest zapisana szyfrem wiadomość, której nie mógł odkodować. Pomogli mu w tym pracownicy komendy, odkrywając przed nim smutną prawdę, że padł ofiarą oszustwa. Zapisana lustrzanym odbiciem wiadomość brzmiała "miłego kopania frajerze".

Sebastian został upomniany i zwolniony do domu. Nie złożył doniesienia o oszustwie.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 42

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.


Nie wierze, że można być takim głupim. Nawet po pijaku, to jest po prostu niemożliwe. Takiemu to można wcisnąć chyba wszystko, powinien zostać ubezwłasnowolniony

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Żaneta Czerwonak Kędzierżyn
Pewnie oglądał w TV ten program o tej cygańsko-sterydowej rodzinie, co szuka skarbów pod ziemią w różnych miejscach w Stanach. Ale tamci przynajmniej robią to na trzeźwo xD

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Marcin Jagiełło Kędzierżyn
Widziałem ten news na brytyjskim portalu. Leją w komentarzach z Polaków, że aż przykro :( Takie faje jak ten wyrabiają nam opinie niestety, nie mówiąc już o patolach, które są u nich na miejscu...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Ej, nie bądźcie tacy wredni, po pijaku różne się głupoty robi. Całe szczęście większość z nas tego nie pamięta xP

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Hahaha, czujecie co na psiarni musiało być? Myśleli pewnie, że znaleźli jakiegoś geniusza zbrodni, zaraz znajdą ciało, będzie premia. A tu się okazało, że to jakiś upośledzony

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Na miejscu policjantów posprzedawałabym mu wszystkie niepotrzebne rzeczy z chaty

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

73767099a96f

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.