Dziennik Bulwarowy Online Kędzierżyn

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

19-letni Sebastian Marionow wdał się w bójkę z grupą policjantów i zbiegł. Trwają poszukiwania

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Kędzierżyn. Trwają poszukiwania mężczyzny, który podczas rutynowej kontroli zaatakował policjantów wykonujących wobec niego czynności sprawdzające. Ze wstępnych ustaleń wynika, że był to 19-letni Sebastian Marionow. Motywy jego działań nie są znane.

Zdarzenie miało miejsce wczorajszego dnia w godzinach wieczornych, przed jednym z nocnych klubów, na oczach wielu świadków. Rzecznik komendy policji nie chciał udzielić żadnych informacji, historię opowiedzieli nam uczestnicy imprezy, którzy akurat znajdowali się przed lokalem.

Mężczyzna miał odmówić okazania dokumentów, a następnie zaatakować funkcjonariusza, który złapał go za rękę - Wywiązała się bójka, po krótkiej chwili policjant osunął się na ziemię - mówi jedna z kobiet będących świadkiem zdarzenia. - Jego partnerka próbowała mu pomóc, ale również okazała się bezsilna.

Agresor wcale nie zdawał się przejmować tą sytuacją. Co więcej, po chwili zauważył w oddali drugi patrol legitymujący innych uczestników imprezy. - Wyrwał śmietnik i zaczął uderzać nim o pobliski słup, aby zwrócić na siebie uwagę. Po chwili zaczęłą się szarpanina i nagle padł strzał. Prawdopodobnie w ferworze walki broń wypadła policjantowi z kabury na chodnik. Zaczęliśmy uciekać - mówi inny ze świadków. Kula najprawdopodobniej nikogo nie trafiła.

- Po wystrzale mężczyzna oddalił się kilkadziesiąt kroków, ale nadal coś do nich krzyczał. - donosi Pani Halina, mieszkanka pobliskiej kamienicy - Czasem tu się szarpią z policjantami przed tym klubem, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałam - dodaje wzburzona.

Po zdarzeniu mężczyzna miał robić sobie zdjęcia lub nagrywać film telefonem komórkowym. Oddalił się dopiero gdy usłyszał dźwięk zbliżających się wozów policyjnych.

Komenda Regionowa Kędzierżyn Strona rządowa · 1072 osoby lubią to · 5 godz. ·

Trwają czynności wyjaśniające w sprawie ostatnich wydarzeń związanych z atakiem na funkcjonariuszy. Odpowiedni komunikat zostanie wydany w stosownym czasie.

Do mediów powrócił temat policyjnych szkoleń. Jest to kolejne zdarzenie, w którym funkcjonariusze nie potrafią lub nieumiejętnie radzą sobie z zatrzymywaniem osób niechętnych do współpracy. Kolejną rzeczą, która zdaje się nie zdawać egzaminu są łączone patrole.

- Nawet dobrze przeszkolona drobna policjantka nie poradzi sobie ze 100-kilogramowym agresywnym mężczyzną. Drugą rzeczą jest to, że jej partner zamiast czuć wsparcie znajduje się w ciągłej obawie o koleżankę. Przy całym szacunku dla równouprawnienia, to jest chybiony pomysł, porażka systemu - mówi Jerzy Dziemulski, były dowódca grupy antyterrorystycznej.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 62

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.


Wow, ale zawodnik! Musiał tam się nieźle nawciągać, że tak go ruszyło. Ale, że rozwalił czwrórkę psiarni to musiał chyba pić jakiś eliksir panoramixa. W każdym razie nie świadczy to za dobrze o policji...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Sebastian Marionow? Ten nasz Sebastian? Nie wierze, to niemożliwe... on to by sobie złamał rękę próbując zabić muchę, a co mówiąc, żeby wyrwać śmietnik. Coś tu się musiało pomylić albo mu odwaliło od jakiegoś koksu.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Pokolenie MMA, poużywał sobie trochę, teraz posiedzi. Ostatnio chyba zaostrzyli kary za atak na funkcjonariusza publicznego, więc teraz będzie trenował na kumplach z celi.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


W komentarzach jak zwykly pełno hiphopowych debili, którzy cieszą się i stawiają kolesia na piedestale, ogólne zachwyty och ah. Banda idiotów mieszkających z mamusią.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Jan Działoszański Kędzierżyn
W pierdlu będzie pewnie bohaterem, ale raczej nie wśród strażników xD A posiedzi pewnie trochę, bo obecnie za atak na psa jest do 10 lat. Polecam rozważyć przeprowadzkę do Wenezueli.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Byłem tak akurat wczoraj i to dosyć blisko tego wystrzału. Całe szczęście nikomu nic się nie stało, podczas tej bijatyki nikt nie panował nad tą bronią. Generalnie koleś jest już skończony.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Dominika Wróblewska Kędzierżyn
Skoro tak się postawił to musi być synek kogoś ważnego. Pewnie zaraz umorzenie sprawy, ale orzeczenie o chwilowej niepoczytalności, kara w zawiasach. A mogli zginąć ludzie na litość boską. Co za kraj!

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Tak się właśnie szanuje policje, ale co? Sami na to zapracowali. Na 11-listopada nie ma kto rozgonić hołoty to potem taki element czuje się rozzuchwalony i pozwala sobie. Niedługo pewnie zaczną ginąć.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Wojtek Kowalski Kędzierżyn
Smerfy czerwone szły czwórkami. Policje trzeba zlikwidować, po co to komu? Potrafią tylko małolatów ścigać za szlajanie się po mieście, a wyskoczyć do jednego większego to we czterech nie potrafią.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Mojego chłopaka kiedyś zawinęli i skopali go w suce, bezczelnie kłamiąc, że wypadł z fotela na zakręcie, więc kto wie co tam się naprawdę stało.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

385655e2c586

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.