Dziennik Bulwarowy Online Ostrów Małopolski

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

31-letni Mariusz Ruszczyk zabarykadował się w mieszkaniu i grozi detonacją butli z gazem

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Ostrów Małopolski. Policja próbuje rozwiązać kryzysową sytuację, w której niepoczytalny mężczyzna, 31-letni Mariusz Ruszczyk, zabarykadował się w jednym z mieszkań z butlą z gazem i grozi jej wysadzeniem. Domaga się więcej polubień swoich postów w Internecie.

Okoliczni mieszkańcy zostali już ewakuowani, jednak nie wiadomo, czy z mężczyzną w lokalu nie znajdują się osoby trzecie - zajęte mieszkanie nie należy do niego.

Na miejscu jest policyjny psycholog, który negocjuje warunki oddania się w ręce funkcjonariuszy. Problem mężczyzny dotyczy akceptacji w sieci, ma on domagać się więcej polubień swoich postów i zdjęć, które zamieszcza na portalach społecznościowych.

- Sprawa jest dosyć kuriozalna, pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Zwykle ludzie pchani są ku takim czynom przez trudną sytuację materialną - mówi podkomisarz Jaromir Stencel. - Jedynym wytłumaczeniem jest tu niepoczytalność, miejmy nadzieję, że chwilowa.

Innego zdania jest dr. hab. Jadwiga Łudczak z Katedry Socjologii SGH, która uważa, że jest to problem szerszy i takie incydenty będą przybierać na sile. Wg niej zjawisko natrętnego sprawdzania odzewu, jaki wywoła nasza publikacja w sieci dotyczy sporej części użytkowników portali społecznościowych, zwłaszcza Facebooka i Instagrama.

Komenda Regionowa Ostrów Małopolski Strona rządowa · 1072 osoby lubią to · 22 min. ·

31-letni Mariusz zabarykadował się w mieszkaniu grożąc detonacją butli z gazem. Nasz negocjator jest z nim w kontakcie, okoliczni mieszkańcy zostali już ewakuowani. Prosimy media o nie utrudnianie działań policji.

Lista żądań wskazuje jednak jednoznacznie na problemy psychiczne mężczyzny. Oprócz 2 tysięcy śledzących domaga się również polubienia przez znajomych zdjęcia jego ostatniego obiadu oraz skomentowania przez nich serii zdjęć w kostiumie kąpielowym. Chciałby także, aby ludzie każdego ranka na jego profilu pisali mu "Dzień dobry".

Nasz reporter jest na miejscu. Będziemy Państwa na bieżąco informować o rozwoju sytuacji.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 71

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.


Domaga się miliona lajków, w niskich nominałach, dostarczonych do jego domu w skórzanej torbie przez tysiąc niebieskich wróbelków. I żeby napisał do niego Krzysztof Ibisz.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Haha, teraz na bank będzie miał sporo like'ów. Stał się sławny, a inni debile lgną do takich ludzi. Może nawet będą mu pisać listy do zakładu psychiatrycznego.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Każdy ma takiego potencjalnego świra w swoich znajomych, chociaż problem dotyczy głównie kobiet. Tak pragną tych lajków, że coraz śmielsze zdjęcia publikują. A Internet nie zapomina... dziecko kiedyś zapyta czemu mamo się szmaciłaś w sieci.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


I co teraz? Cała policja się loguje na fejsa, żeby mu podładować ilość znajomych i lajków?

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


To i tak dziwne, że rozpoczął taki protest w realu, mógł przecież zrobić stronę swojej sprawy na fejsie.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Jan Działoszański Ostrów Małopolski
Czekam na prawo wedle którego taki debil byłby obciążony kosztami całej akcji policji oraz straży pożarnej czy saperów. Inaczej coraz częściej będziemy wysyłać służby do takich rzeczy.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Wojtek Kowalski Ostrów Małopolski
Lajkobomber paraliżuję polską policję. Snajperem w oko mu i po sprawie, albo wpuścić pod drzwiami gaz usypiający. Do tego chyba nie potrzeba technologii NASA? Cackamy się z debilami i inni coraz śmielej sobie poczynają później.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Paweł Zakościelny Ostrów Małopolski
Hej Mariusz, dam ci lajka jak się wysadzisz, ale sam gdzieś na otwartej przestrzeni. A jak to jeszcze dasz nagrać to cały świat będzie cię "podziwiał". #debile

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Jak chciał popularności mógł po prostu pobiegać nago po mieście

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

0cc6d32acf17

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.