Dziennik Bulwarowy Online Ostrów Małopolski

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

31-letni Mariusz Ruszczyk zabarykadował się w mieszkaniu i grozi detonacją butli z gazem

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Ostrów Małopolski. Policja próbuje rozwiązać kryzysową sytuację, w której niepoczytalny mężczyzna, 31-letni Mariusz Ruszczyk, zabarykadował się w jednym z mieszkań z butlą z gazem i grozi jej wysadzeniem. Domaga się więcej polubień swoich postów w Internecie.

Okoliczni mieszkańcy zostali już ewakuowani, jednak nie wiadomo, czy z mężczyzną w lokalu nie znajdują się osoby trzecie - zajęte mieszkanie nie należy do niego.

Na miejscu jest policyjny psycholog, który negocjuje warunki oddania się w ręce funkcjonariuszy. Problem mężczyzny dotyczy akceptacji w sieci, ma on domagać się więcej polubień swoich postów i zdjęć, które zamieszcza na portalach społecznościowych.

- Sprawa jest dosyć kuriozalna, pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Zwykle ludzie pchani są ku takim czynom przez trudną sytuację materialną - mówi podkomisarz Jaromir Stencel. - Jedynym wytłumaczeniem jest tu niepoczytalność, miejmy nadzieję, że chwilowa.

Innego zdania jest dr. hab. Jadwiga Łudczak z Katedry Socjologii SGH, która uważa, że jest to problem szerszy i takie incydenty będą przybierać na sile. Wg niej zjawisko natrętnego sprawdzania odzewu, jaki wywoła nasza publikacja w sieci dotyczy sporej części użytkowników portali społecznościowych, zwłaszcza Facebooka i Instagrama.

Komenda Regionowa Ostrów Małopolski Strona rządowa · 1072 osoby lubią to · 22 min. ·

31-letni Mariusz zabarykadował się w mieszkaniu grożąc detonacją butli z gazem. Nasz negocjator jest z nim w kontakcie, okoliczni mieszkańcy zostali już ewakuowani. Prosimy media o nie utrudnianie działań policji.

Lista żądań wskazuje jednak jednoznacznie na problemy psychiczne mężczyzny. Oprócz 2 tysięcy śledzących domaga się również polubienia przez znajomych zdjęcia jego ostatniego obiadu oraz skomentowania przez nich serii zdjęć w kostiumie kąpielowym. Chciałby także, aby ludzie każdego ranka na jego profilu pisali mu "Dzień dobry".

Nasz reporter jest na miejscu. Będziemy Państwa na bieżąco informować o rozwoju sytuacji.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 85

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.

Igor Wielgosik Ostrów Małopolski
Domaga się miliona lajków, w niskich nominałach, dostarczonych do jego domu w skórzanej torbie przez tysiąc niebieskich wróbelków. I żeby napisał do niego Krzysztof Ibisz.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Haha, teraz na bank będzie miał sporo like'ów. Stał się sławny, a inni debile lgną do takich ludzi. Może nawet będą mu pisać listy do zakładu psychiatrycznego.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Każdy ma takiego potencjalnego świra w swoich znajomych, chociaż problem dotyczy głównie kobiet. Tak pragną tych lajków, że coraz śmielsze zdjęcia publikują. A Internet nie zapomina... dziecko kiedyś zapyta czemu mamo się szmaciłaś w sieci.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


I co teraz? Cała policja się loguje na fejsa, żeby mu podładować ilość znajomych i lajków?

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


To i tak dziwne, że rozpoczął taki protest w realu, mógł przecież zrobić stronę swojej sprawy na fejsie.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Czekam na prawo wedle którego taki debil byłby obciążony kosztami całej akcji policji oraz straży pożarnej czy saperów. Inaczej coraz częściej będziemy wysyłać służby do takich rzeczy.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Paweł Zakościelny Ostrów Małopolski
Lajkobomber paraliżuję polską policję. Snajperem w oko mu i po sprawie, albo wpuścić pod drzwiami gaz usypiający. Do tego chyba nie potrzeba technologii NASA? Cackamy się z debilami i inni coraz śmielej sobie poczynają później.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Hej Mariusz, dam ci lajka jak się wysadzisz, ale sam gdzieś na otwartej przestrzeni. A jak to jeszcze dasz nagrać to cały świat będzie cię "podziwiał". #debile

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Dominika Wróblewska Ostrów Małopolski
Jak chciał popularności mógł po prostu pobiegać nago po mieście

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

0aa3cd7c0ca7

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.