Dziennik Bulwarowy Online Siamienowice

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

Jechał nago wioząc skradzionego łabędzia i kury. 31-letni Krzysztof Nowak wpadł przy rutynowej kontroli.

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Siamienowice. Nie lada niespodzianka spotkała patrol lokalnej drogówki, zatrzymali auto prowadzone przez całkowicie nagiego mężczyznę. Dla doświadczonych funkcjonariuszy nie byłoby to takie dziwne, gdyby na fotelu pasażera nie siedział przypięty pasami... łabędź, a z tyłu oraz w bagażniku znajdowało się w sumie kilkanaście kur.

Mężczyzna, 31-letni Krzysztof Nowak, początkowo nie był w stanie sobie przypomnieć jak się nazywa, ani skąd w aucie wzięły się zwierzęta. Po chwili stwierdził, że prawdopodobnie podróżują autostopem, ale nie chciał być wścibski, więc nie zadawał im takich osobistych pytań. Skarżył się, że kury nie chciały zapiąć pasów.

Funkcjonariusze zdecydowali się przebadać go na miejscu alkomatem, jednak okazało się, że jest całkowicie trzeźwy. Nic nie wykazały również policyjne narkotesty, jednak one nie wykrywają popularnych ostatnio dopalaczy.

W międzyczasie Krzysztof wielokrotnie zmieniał wersję wydarzeń. Twierdził, że ptaki musiały się dostać kiedy otworzył okno na światłach, chwile później, że były już na wyposażeniu auta kiedy je nabywał, albo, że jest taksówkarzem, a sytuacja na rynku nie pozwala mu wybrzydzać w klientach. Próbował też wmówić policjantom, że to nie on prowadził auto, mimo tego, że nadal znajdował się za kierownicą.

Radio ZET Newsy @radiozetnewsy

Nagi mężczyzna kradnie drób z farmy i urządza mu wycieczkę po okolicy, twierdzi, że prowadził łabędź. radiozet.pl/Wiadomosci/...byl-nago.html.

Kontakt z mężczyzną był bardzo trudny, a jego stan nie wskazywał na możliwość kontynuacji jazdy, jednak policjanci nie mieli podstaw do zatrzymania. Całe szczęście otrzymali zgłoszenie o włamaniu na pobliską fermę drobiu i powiązali te zdarzenia.

Po konfrontacji z nowymi faktami mężczyzna z nieukrywaną radością przypomniał sobie przebieg zdarzeń. Jednak nie zgadzał się z zarzutami kradzieży, twierdząc że drób sam uwolnił się z korporacyjnego ucisku, a on chciał zapewnić mu życie o lepszym standardzie.

Krzysztof został zatrzymany i przewieziony na komendę. Mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem, jednak ze względu na niską wartość przedmiotu kradzieży prawdopodobnie skończy się na grzywnie.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 50

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.


Na youtubie był filmik nagrany przez policjanta, ale usunęli bo prokuratura wzięła jako materiał dowodowy chyba.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Żaneta Czerwonak Siamienowice
Typowe polskie ścierwo, jakiś dresik spod bramy, wyborca wiadomej partii politycznej.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Na pewno po dopalaczach, znajomy kiedyś coś wziął i gadał straszne głupoty, jak przez jakiś dziwny sen.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Izabela Wojtczak Siamienowice
No sorry, ale za jazdę po dopalaczach to powinno być zabrane prawo jazdy od razu, przecież to równie niebezpieczne co alkohol. Taki debil jeszcze kogoś zabije na pasach i co wtedy będzie mówiła policja?

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Paweł Zakościelny Siamienowice
No przepraszam, ale gdyby mnie zterroryzowało stado kur to też bym robił co każą LOL

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Urszula Rozwadowska Siamienowice
Jak kiedyś obejrzałam dokument o wielkich fermach drobiu to sama miałam ochotę na misję ratunkową :(

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


W KOMENTASZACH JAK ZWYKLE WPISY, RZE TO PATOLOGJA ITD. JESTESCIE NIE SPRAWIEDLIWE, NA PEWNO SAME PO ALKOCHOLU PRZERUSZNE ŻECZY ROBILICIE. KARZDEGO CZASEMI PONOSI, URZYJCIE MUZGU!

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Bardziej mnie zastanawia skąd na fermie drobiu łabędź, który jest pod ochroną? Czy policja o to zapytała?

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Dominika Wróblewska Siamienowice
Taktyka przyłapanego złodzieja? Udawał niepoczytanego, bo może dzięki temu nie pójdzie do więzienia?

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

8b850f854ab3

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.