Dziennik Bulwarowy Online Siamienowice

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

Radio Siamienowice Bis nadal poszukuje zwycięzcy swojej loterii, może go znasz?

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Radio Siamienowice Bis poszukuje zwycięzcy swojej niecodziennej loterii, do tej pory nie zgłosił się nikt spełniający kryteria. W tym tygodniu szansę na wygraną ma osoba o imieniu Krzysztof oraz posiadająca w nazwisku wszystkie z następujących liter: C, A, K, Ń.

Loteria jest o tyle interesującym pomysłem, że wygrać może każdy, nawet nie będąc słuchaczem radia. Prezenterzy raz na tydzień losują jedno imię oraz kilka liter, które muszą znaleźć się w nazwisku zwycięzcy, w dowolnej kolejności. Zabawa ma trwać 10 tygodni, a na nagrody przeznaczono 100 tys. złotych.

- Chcieliśmy zrobić coś innego, nieszablonowego, o czym wszyscy będą mówić - tłumaczy DJ Radek, jeden z pracowników radia. - Czy to nie fantastycznie dowiedzieć się nagle, że wygrałeś 10 tysięcy złotych, a nie brałeś nawet udziału w żadnym konkursie?

W pierwszym tygodniu zabawy niestety nie zgłosił się nikt spełniający kryteria, z drugiego zgłosiła się Pani Anna, jednak już w trakcie trwania trzeciego tygodnia, kiedy obowiązywały inne dane. Po cichu mówi się o kumulacji, a więc obecny zwycięzca może zainkasować nawet 3 razy tyle.

Znasz kogoś spełniającego podane warunki? Spiesz się z poinformowaniem go, już dzisiaj rozpoczyna się czwarty tydzień zabawy, ewentualny zwycięzca ma czas do północy, aby skontaktować się przedstawicielem radia pod numerem telefonu (22) 12345678.

Artykuł powstał we współpracy z Radiem Siamienowice Bis.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 19

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.


Zawsze się zastanawiałam kto kontroluje takie konkursy w radiach czy internetach? Przecież mogą sobie zwycięzce wziąść z czapy, albo kogoś podstawionego? Reklama jest, a kasy się nie traci

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Jan Działoszański Siamienowice
Hehe, jak w tym tygodniu się nie znajdzie nikt też to raczej kiepska reklama dla radia.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Karolina Walczak Siamienowice
Wyjątkowe parszywe jest to radio, takie smuty puszczają, że szkoda gadać. Moja matka lubi słuchać w samochodzie, mam przez to traume. Polecam ewentualnym samobójcom, może dać im motywacje do skończenia ze sobą...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Zauważyłem że w tych konkursach radiowych ludzie mało się cieszą z dużych wygranych pieniężnych. Za to jak dostaną płytę, bilet czy etui na smartfona to piszczą jak walnięci. Ktoś mi powie dlaczego? 5 koła vs platikowe utui z Chin?

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Krzysztof Stefański Siamienowice
Widzieliście DJa Radka na żywo? To dopiero jest niemedialny paszczur. Dobrze, że w radiu pracuje, gdzie indziej miałby pracować to nie wiem. W cyrku może, albo w zoo na zastępstwie za chore zwięrzęta.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Np. D, N, K, A

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

494915fd2c6b

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.