Dziennik Bulwarowy Online Ostrów Małopolski

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

Skandal na gali MMA. 23-letni Mariusz Ruszczyk pobił jednego z zawodników.

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Ostrów Małopolski. Do niecodziennego zdarzenia doszło na wczorajszej gali MMA. 23-letni Mariusz Ruszczyk jest poszukiwany po tym jak, najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu, wdarł się na ring i dotkliwie pobił jednego z głównych pretendentów do tytułu.

Incydent wydarzył się tuż przed rozpoczęciem głównej walki wieczoru. Mężczyzna wdarł się na ring i wyrzucił sędziego przez liny po czym rozpoczął ostrą wymianę zdań z jednym z zawodników. Po chwili słowa zamieniły się w ciosy.

Pretendent krótko się bronił, lecz Mariusz szybko zdobył przewagę - Polała się krew, wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy czyja - mówi Dariusz Łobodziński, jeden z komentatorów obecnych na sali - Po chwili zawodnik osunął się na ziemie. Napastnik nie przestawał go okładać. Przyjął serię naprawdę potężnych ciosów na głowę, to był szybki knockout. Muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem.

Poszkodowany zawodnik doznał wstrząśnienia mózgu, ma złamany nos oraz najprawdopodobniej pękniętą kość policzkową. Został przewieziony do szpitala, gdzie lekarze zdecydowali o pozostawieniu go na obserwacji.

Pure MMA @PureMMApl

Co się dzieje na #galamma !!! Amator wdarł się na ring i zmasakrował pretendenta do tytułu! #wtf #live

Sport.pl @sportpl

Żenująca organizacja #galamma, zawodnik pobity przez widza. Czyżby zatrudnili emerytów do ochrony? #skandal #mma

Policja poszukuje sprawcy zajścia, który zaraz po zdarzeniu opuścił halę zawodów. Organizatorzy imprezy zgłosili doniesienie do prokuratury także na firmę, która zapewniała ochronę widowiska. - Ich brak reakcji był skandaliczny, nie za to płacimy - mówi jeden z organizatorów.

Mężczyzną interesuje się nie tylko policja, wiele klubów walki chciałoby sprawdzić jego umiejętności w prawdziwej walce, rzadko kto jest w stanie pokonać rasowego zawodnika MMA.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 37

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.


Byłem na tej gali, ale się działo! Atmosfera była podgrzana do granic możliwości i tuż przed finałem coś takiego. Koleś dostał największe brawa jakie słyszałem.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Myśle, że to była ustawka, żeby wypromować nową twarz. Pomyślcie, robimy taką akcje i kto potem nie zapłaci, żeby zobaczyć walkę kogoś, kto narobił wokół siebie tyle szumu? Zobaczycie, że organizator wycofa zarzuty, albo prokuratura umorzy, wtedy będzie jasne. Nie ma się co grzać.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Idiotyczny sport dla półgłówków z zaburzeniami hormonalnymi. Kilka takich walk i zmiany w mózgu są nieodwracalne. Z drugiej strony w ich przypadku to chyba nic nie pogorszy.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Igor Wielgosik Ostrów Małopolski
Też uważam, że to ustawka. Polskie MMA boryka się ostatnio z problemami z widownią, więc powoli zamienia się to w amerykański wrestling gdzie wszystko to tylko gra aktorska. W światowym boksie to samo.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Kolo ponoć donosił na policję i się ukrywał. Dostał bęcki na gali, bo wcześniej był nieuchwytny. Śmierć frajerom i konfidentom, dostanie więcej jak wyjdzie ze szpitala.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Żaneta Czerwonak Ostrów Małopolski
Wszyscy tylko marudzić potraficie, przecież to świetny pomysł. Gala na której każdy może walczyć, szukamy śmiałków na widowni, jakaś tam kasa jako nagroda i będzie dobre widowisko :)

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Jak mogłeś dać się sprać jakimś frajerom. Przecież jesteś człowiekiem z miasta!

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Marcin Jagiełło Ostrów Małopolski
Ale jest zawodnik. Nic dziwnego, że się nim zainteresowały kluby. Byle leszcz nie wchodzi na ring i nie rozwala rasowego fajtera. Dobry materiał na mistrza będzie.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

b4e32e5813d3

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.