Dziennik Bulwarowy Online Bielskowa

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

26-letni Wojciech Grochowicz zakłada pierwszy klub dla homoseksualistów chuliganów, Kolorowi Ultras

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Bielskowa. To pierwsza taka inicjatywa w Polsce, która z pewnością odbije się szerokim echem na całym świecie. Pośród wielu grup chuliganów, które zwykle nacechowane są buzującym testosteronem 26-letni Wojciech Grochowicz założył pierwszą otwarcie homoseksualną grupę kibicowską.

Kolorowi Ultras - tak najprawdopodobniej będzie nazywać się klub kibiców - Jeszcze nie ustaliliśmy nazwy, ale ta podoba się wszystkim. Jesteśmy fanatykami, chcemy tylko trochę zmienić formułę, na mniej barbarzyńską - mówi Wojciech. Inne rozpatrywane nazwy to Homobrygady czy Homoganie.

Wojciech przede wszystkim chciałby, żeby na stadionach było bezpieczniej i bardziej kolorowo - Prawdziwe święto sportu, dla każdego. Natomiast poza stadionem to już będziemy trochę mniej grzeczni, rywalizację mamy we krwi - dodaje założyciel.

Sport @wsportpl

Tego jeszcze w Polsce nie grali, homoseksualiści-ultrasi wchodzą na Polskie stadiony, będzie gorąco? sport.pl/pilka/0,65...html

Zamiast standardowych ustawek, Wojciech proponuje inne formy pozastadionowej rywalizacji, np. biegi z przeszkodami, zawody kreatywne, bitwy na bodypainting lub konkursy na najlepszy stadionowy makijaż. Ale dla tych spragnionych fizycznej konfrontacji także ma propozycję - zapasy bikini w kisielu.

- Brzydzimy się przemocą, jednak ustawki nas pociągają. Tylu mężczyzn w bliskim uścisku, często bez koszulek, ocierające się ciała. Spójrzmy prawdzie w oczy: niby się nienawidzą, ale w tym czasie przecież wolą tarzać się po ziemii z mężczyzną po ziemi niż ze swoją dziewczyną w pościeli - mówi Wojciech.

Dodaje, że wiele stadionowych aktywności jest bliskich gejom - występują tu różne rodzaje sztuki, synchroniczne operowanie kartonami, choreografia walki, nawet kolorowe race. - Ucywilizujemy, tchniemy w to nowe życie.

Znany seksuolog Zdzisław Lech-Stachowski ocenia tą inicjatywę pozytywnie. - Wśród sportowców i kibiców jest naprawdę wielu ukrytych homo i biseksualistów. Bardzo łatwo ich poznać, najczęściej to ci, którzy wypowiadają się o gejach z największą pogardą - mówi oraz tłumaczy, że trudno ich winić, ponieważ ciężko jest zaakceptować swoją odmienność w takim środowisku. - Być może teraz nastąpi jakiś przełom. Na zachodzie pary gejowskie nie robią już na nikim wrażenia.

Komenda Regionowa Bielskowa Strona rządowa · 1543 osoby lubią to · 4 godz. ·

W sprawie homoseksualnego klubu sportowego zarówno założyciel Pan Wojciech Grochowicz, jak i wojewoda otrzymali od nas pismo dotyczące bezpieczeństwa na stadionie związanego z formowaniem się nowej grupy, która może prowokować agresje u innych kibiców.

Innego zdania jest policja, która uważa, że pomysł może sprowokować innych kibiców, zwłaszcza kryptogejów do agresywnej reakcji.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 41

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.


W szkole mieliśmy takiego typka, twardziej bojówkarz. Niejedna dziewczyna mówiła, że lubił zabawy z tyłkiem... swoim. Tak to pewnie jest z tymi najtwardszymi kibolami, albo homosie albo bi.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Gdybym nie znała kolesia to bym powiedziała, że jaja sobie robi, ale zawsze był inny, czułam, że coś jest nie tak.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Echem na świecie? Nawet w Anglii na meczach powiewają tęczówki i nikt sobie z tego nic nie robi. Ale w tym durnym kraju to pewnie zaraz proboszcz przyleci prowadzić kiboli na krucjate przeciwko nim.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


No i znowu będą o nas pisać zagranicą, jak nie o rządzących to o kibolach-gejach. Piękny obraz kraju...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Gdybym był gejem to chyba nie starczyłoby mi odwagi iść otwarcie tak na stadion. Właśnie, odwaga czy szaleństwo?

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


OMG chodziły ploty, że coś takiego się zawiązuje, ale nie dawałem wiary... to jest przegięcie stulecia.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

2f028aa9c24c

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.