Dziennik Bulwarowy Online Siamienowice

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

Jeździł w stroju Batmana na dachu radiowozu. 31-letni Krzysztof Nowak chciał pomóc policji zwalczać przestępczość.

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Siamienowice. Do nietypowej współpracy między policją a obywatelami doszło wczorajszej nocy w okolicach centrum miasta. 31-letni Krzysztof Nowak podróżował niepostrzeżenie na dachu radiowozu. Był w przebraniu batmana i... miał zamiar wspomagać funkcjonariuszy w walce z przestępczością zorganizowaną.

Nie wiadomo kiedy mężczyzna wszedł na dach pojazdu, ani ile czasu na nim spędził. Wg relacji świadków mogło to być nawet kilkadziesiąt minut. Wydaje się, że akcja była wcześniej zaplanowana, ponieważ Krzysztof był przypięty do koguta i anteny CB uprzężami alpinistycznymi, jednak jak sam twierdzi "zawsze ma je ze sobą kiedy wychodzi zmierzyć się z nocą".

Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę dopiero kiedy wychylił się sprzed przedniej szyby i krzyczał - Szybciej, bo nam uciekną! - Natychmiast zjechali na pobocze i zaczęli wyjaśniać sytuację.

Wiadomości Regionalne @regionews_pl

#Siamienowice Batman na dachu radiowozu. Czy to zakończy przestępczość w mieście? regionalne.rnews.pl/info,news,31-letni-Krzysztof-...

Krzysztof próbował ich uspokoić twierdząc, że jest dobrym znajomym komisarza Gordona (postać z filmu), a przebranie to tak naprawdę strój roboczy, ponieważ "zawodowo zajmuje się zwalczaniem przestępczości, najczęściej zorganizowanej". Nalegał, że powinni już jechać, bo w bezruchu są łatwym celem, a kiedy zauważył, że policjanci nie podzielają jego zapału próbował zbiec rzucając im pod nogi petardę dymną.

Po przewiezieniu na komendę został przebadany na zawartość alkoholu we krwi, jednak wynik był zerowy. Po spisaniu protokołu zatrzymania i przebiegu zdarzeń Krzysztof został zwolniony do domu. Policja zdecydowała się skierować do sądu wniosek o ukaranie.

Komenda Policji Siamienowice Strona rządowa · 1543 osoby lubią to · 4 godz. ·

W sprawie 31-latka, który przemieszczał się na dachu radiowozu toczy się postępowanie wyjaśniające. Wg wstępnych ustaleń funkcjonariusze nie uchybili żadnym czynnościom.

Równocześnie toczy się postępowanie wyjaśniające mające na celu ustalić czy funkcjonariusze dopełnili wszyskich obowiązków. Świadkowie twierdzą, że widzieli dziwną postać na radiowozie już kilkadziesiąt minut przed godziną z protokołu zatrzymania. Ponadto pasażer na gapę miał być wyjątkowo głośny: wydawał dźwięki imitujące syrenę, mrugał latarką, nucił motyw przewodni z oryginalnego serialu z lat 60 tych. Miał także rzucać orzeszkami w szyby innych pojazdów.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 41

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.


Kolejny śmieszek pewnie, jakiś jutuber czy blonger, zwykła szmata z niedoborem zainteresowania, wszystko dla lajków

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Marcin Jagiełło Siamienowice
Ale w zasadzie za co go mają ukarać? Nawet pasy miał zapiętę xD Jak coś to kierowca odpowiada za należyte zabezpieczenie pasażerów oraz ładunku w pojeździe. Tak więc samozaoranie będzie

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Gdyby tylko więcej było takich ludzi, przestępcy poumierali by ze śmiechu LOL

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Znam osobiście tego typa i to dno społeczne, typowy odpad popromienny do utylizacji. To wcale nie jest śmieszne, bo kiedyś zrobi coś strasznego i zobaczycie... Chorych ludzi trzeba izolować i tam leczyć!

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Stefan Guc Siamienowice
Jak można nie zauwazyć, że ktoś ci jedzie na dachu? Przecież na każdym zakręcie pewnie nim rzucało po blasze...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Żaneta Czerwonak Siamienowice
No i znowu będą o nas pisać zagranicą, jak nie o politykach-idiotach to o mieszkańcach-kretynach...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Krzysztof Stefański Siamienowice
Postawa godna naśladowania, Policji trzeba pomagać, a tylko na murach HWDP wypisywać

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Hirek Stefański Siamienowice
OMG ludzie mówili, że coś takiego wywinął ostatnio, ale nie dawałem wiary... to jest kozak stulecia!

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

5628839331b0

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.