Dziennik Bulwarowy Online Bielskowa

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

26-letni Wojciech Grochowicz z zarzutami kradzieży wozu strażackiego. Przesadził z narkotykami

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Bielskowa ma nowego antybohatera, to 26-letni Wojciech Grochowicz, który pod wpływem środków odurzających, prawdopodobnie popularnej ostatnio marihuany z domieszką dopalaczy, ukradł wóz strażacki. Mężczyzna zeznał, że działał w obronie własnej, ponieważ goniła go agresywna grupa... karłów-ninja i był to jedyny sposób ratunku.

Wojciech nie uciekł daleko, kierowanie tak wielką maszyną przerosło jego możliwości. Zatrzymał się na latarni zaledwie kilkadziesiąt metrów dalej.

Policja pojawiła się na miejscu po kwadransie i ujęła sprawcę, który przez cały ten czas próbował podważyć studzienkę kanalizacyjną, aby ukryć się w środku.

Komenda miejska wydała krótkie oświadczenie, że zatrzymany nie stawiał oporu, wręcz cieszył się na widok funkcjonariuszy. Na miejscu złożył obszerne wyjaśnienia. - Nic więcej na obecnym etapie postępowania nie mogę dodać - ucina rzecznik komendy.

Dziennikarzom telewizyjnym udało się jednak dotrzeć do kopii złożonych zeznań. Wojciech stwierdził, że do kradzieży zmusiła go grupa karłów przebranych w stroje ninja, która dysponowała wyszukaną azjatycką bronią i chciała jego śmierci. Wszedł do wozu tylko dlatego, że drzwi były otwarte, a wydawało mu się, że tam go nie dosięgną. Miał ruszyć ponieważ zauważył, że agresorzy zaczynają wdrapywać się do kabiny.

O dziwo zestawienie opisu mężczyzny z relacjami świadków pokrywa się, jednak halucynacje odegrały tu wielką rolę. Karłami w rzeczywistości była grupka dzieci rozdająca ulotki, natomiast do kabiny auta dobijał się strażak, który chciał wyjaśnić sytuację z niespodziewanym intruzem.

Radio ZET Newsy @radiozetnewsy

Bielskowa. Brawurowa ucieczka kradzionym wozem strażackim przed karłami-ninja. Słuchajcie na antenie #tylkowpolsce #dopalacze

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Prokuratura postawiła zarzuty kradzieży samochodu i utrudniania pracy służbom publicznym. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Nie wyklucza się rozszerzenia zarzutów.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 79

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.

Małgorzata Sienkiewicz Bielskowa
Zastanawiam się, czemu ludzie ciągle łapią się na te dopalacze, skoro tyle się mówi o takich akcjach po nich. Przecież to nie jest zwykła trawka tylko jakieś zakwaszone gówno?

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Stefan Guc Bielskowa
Jestem bardzo ciekaw czy to jest dokładnie ta osoba o której myśle. Jeśli tak to polewka na osiedlu prawdopodobnie skończy się dopiero w połowie tego stulecia (^o^)

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Lepiej uważać. W liceum na wycieczce jedna dziewczyna trochę wypiła i wypaliła pierwszego papierosa. Tak jej wtedy odwaliło, zaczęła się drapać do krwi. Nigdy nie wiadomo co człowiek chowa pod kopułą.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Leże właśnie na ziemii i kwicze LOL karły w strojach ninja? Musiał na fazie naoglądać się filmów karate z lat 80tych

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Z czego się śmiejecie debile? A jakby zaatakował te dzieciaki? Po co wciągacie jakieś gówno ciągle? Zalegalizujmy tą trawę w końcu i poddajmy ją kontroli sanepidu, będzie bezpiecznie i wpływy z podatków.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Wojtek Kowalski Bielskowa
Ide o zakład, że to jakaś przyjezdna patologia. Słoik się przeterminował, trzeba było nie jeść.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Cela Janik Bielskowa
Jeżeli ten pan myślał kiedyś o przeprowadzcie to myśle, że teraz jest na to dobry moment, inaczej jeszcze z jej wnuków będą szydzić na mieście. Może śmieszna, ale dosyć smutna historia.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Marcin Burczak Bielskowa
Na jego miejscu zrobiłbym sobie tatuaż upamiętniający to zdarzenie, to właśnie odpowiednia chwila. Najlepiej napis na czole, w lustrzanym odbiciu: "Nie pale, nie pije, nie ćpam"

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

ecdf4bba19dc

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.