Dziennik Bulwarowy Online Kędzierżyn

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

Kędzierżyn. 19-letni Sebastian Marionow pierwszym ujętym w ramach nowego programu walki z prostytucją

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Warszawa. Nowo uchwalone prawo to mocne uderzenie w krajową prostytucję. Przepisy, stworzone na wzór prawa amerykańskiego, umożliwiają publikowanie danych osób zatrzymanych za handel swoim ciałem. Jako pierwszy przekonał się o tym 19-letni Sebastian Marionow.

Sebastian został ujęty na gorącym uczynku w toalecie miejscowego dworca PKP podczas obsługiwania 76-letniego klienta. Na rozprawie utrzymywał, że seks był dobrowolny, a zapłata jedynie miły gestem za wspólnie spędzone chwile, jednak sędzia nie dał temu wiary.

Prostytucja nie jest w Polsce karana - oprócz infamii spowodowanej upublicznieniem szczegółów zatrzymania na mężczyznę został jedynie nałożony mandat karny w wysokości 650zł za nieobyczajny wybryk oraz wywołanie zgorszenia w miejscu publicznym.

Nowe przepisy mają przede wszystkim zadanie prewencyjne, jednak pojawiają się liczne głosy sprzeciwu - To jest naruszenie naszej prywatności. Państwu nic do tego co robimy z naszym ciałem, jeśli nie jesteśmy do niczego przymuszani - mówi Alicja Maglewska z fundacji im. Chrobrego, zajmującej się rozwojem demokracji - nasi prawnicy już opracowują skargę na te regulacje.

Część komentatorów zadaje sobie pytanie czy nowe przepisy nie są prezentem dla zorganizowanych grup przestępczych sprowadzających kobiety zza wschodniej granicy - Likwidujemy im amatorską konkurencję, prewencja nie będzie działać na Ukrainki czy Bułgarki - mówi Wojciech Krauze, publicysta - tym prawem tworzymy tylko popyt dla wschodniej mafii, a wszyscy wiemy z czym to się wiąże.

Władze nie chcą jednak dyskutować na ten temat. Urzędnicy twierdzą, że czas pokaże czy prawo jest dobre czy nie i zawsze będzie można je zmienić.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 40

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.


Wreszcie poznamy prawdziwe imiona prostytutek, zmiast Nikola, Samanta, Tatiana, Rita :D

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Akurat znam tego człowieka i nie sądze, żeby nawet wysuszony 80 latek chciał płacić za seks z nim. To musiałbyć jakiś kawał wygłodniałego zboczeńca, każdy kto go widział, ten wie o czym mówie. Inna sprawa, że nie sądziłam, że w taki sposób zarabia na życie.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Całkowicie zgadzam się z panią Alicją, to niedopuszczalne naruszenie prywatności. Nie wydaje mi się, żeby to prawo się długo utrzymało, a potem z pewnością będziemy płacić z podatków odszkodowania dla pokrzywdzonych osób.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


I bardzo dobrze, kto raz był u nas na dworcu wie jaki to problem. Głównie małolaty, puszczają się na lewo i prawo. Kto raz przechodził przez dworzec na pewno był nagabywany przez jakąś gówniarę. Czas z tym skończyć, nie będe opłacać z biletów domu schadzek i sypialni dla śmierdzących bezdomnych.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Polska to naprawde dziwny kraj, to przecież nie kto inny jak rządzący doprowadzili do sytuacji, że ludzie muszą się sprzedawać, jedni psychicznie inni fizycznie, żeby zarobić na utrzymanie. A teraz zamiast im pomóc to jeszcze będziecie gnębić? Czas opuścić ten tonący statek...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Niedługo to prawo zniknie, a sądy będą przyznawać ogromne odszkodowania dla osób, których prywatność pogwałcono. Ktoś powinien za to beknąć...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Igor Wielgosik Kędzierżyn
Prawda jest taka drogie panie, że gdybyście trochę bardziej dbały o swoich facetów, to nikt nie korzystał by z usług prostututek. Ciągle was głowy bolą, tyłka wypiąć nie potraficie. To tylko wasza wina.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Ten artykuł jest dostępny wyłącznie dla osób pełnoletnich

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

16b5c1f5020e

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.