Dziennik Bulwarowy Online Kędzierżyn

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

Kędzierżyn. 19-letni Sebastian Marionow pierwszym ujętym w ramach nowego programu walki z prostytucją

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Warszawa. Nowo uchwalone prawo to mocne uderzenie w krajową prostytucję. Przepisy, stworzone na wzór prawa amerykańskiego, umożliwiają publikowanie danych osób zatrzymanych za handel swoim ciałem. Jako pierwszy przekonał się o tym 19-letni Sebastian Marionow.

Sebastian został ujęty na gorącym uczynku w toalecie miejscowego dworca PKP podczas obsługiwania 76-letniego klienta. Na rozprawie utrzymywał, że seks był dobrowolny, a zapłata jedynie miły gestem za wspólnie spędzone chwile, jednak sędzia nie dał temu wiary.

Prostytucja nie jest w Polsce karana - oprócz infamii spowodowanej upublicznieniem szczegółów zatrzymania na mężczyznę został jedynie nałożony mandat karny w wysokości 650zł za nieobyczajny wybryk oraz wywołanie zgorszenia w miejscu publicznym.

Nowe przepisy mają przede wszystkim zadanie prewencyjne, jednak pojawiają się liczne głosy sprzeciwu - To jest naruszenie naszej prywatności. Państwu nic do tego co robimy z naszym ciałem, jeśli nie jesteśmy do niczego przymuszani - mówi Alicja Maglewska z fundacji im. Chrobrego, zajmującej się rozwojem demokracji - nasi prawnicy już opracowują skargę na te regulacje.

Część komentatorów zadaje sobie pytanie czy nowe przepisy nie są prezentem dla zorganizowanych grup przestępczych sprowadzających kobiety zza wschodniej granicy - Likwidujemy im amatorską konkurencję, prewencja nie będzie działać na Ukrainki czy Bułgarki - mówi Wojciech Krauze, publicysta - tym prawem tworzymy tylko popyt dla wschodniej mafii, a wszyscy wiemy z czym to się wiąże.

Władze nie chcą jednak dyskutować na ten temat. Urzędnicy twierdzą, że czas pokaże czy prawo jest dobre czy nie i zawsze będzie można je zmienić.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 93

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.


Wreszcie poznamy prawdziwe imiona prostytutek, zmiast Nikola, Samanta, Tatiana, Rita :D

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Jagna Guświńska Kędzierżyn
Akurat znam tego człowieka i nie sądze, żeby nawet wysuszony 80 latek chciał płacić za seks z nim. To musiałbyć jakiś kawał wygłodniałego zboczeńca, każdy kto go widział, ten wie o czym mówie. Inna sprawa, że nie sądziłam, że w taki sposób zarabia na życie.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Całkowicie zgadzam się z panią Alicją, to niedopuszczalne naruszenie prywatności. Nie wydaje mi się, żeby to prawo się długo utrzymało, a potem z pewnością będziemy płacić z podatków odszkodowania dla pokrzywdzonych osób.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Karolina Walczak Kędzierżyn
I bardzo dobrze, kto raz był u nas na dworcu wie jaki to problem. Głównie małolaty, puszczają się na lewo i prawo. Kto raz przechodził przez dworzec na pewno był nagabywany przez jakąś gówniarę. Czas z tym skończyć, nie będe opłacać z biletów domu schadzek i sypialni dla śmierdzących bezdomnych.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Polska to naprawde dziwny kraj, to przecież nie kto inny jak rządzący doprowadzili do sytuacji, że ludzie muszą się sprzedawać, jedni psychicznie inni fizycznie, żeby zarobić na utrzymanie. A teraz zamiast im pomóc to jeszcze będziecie gnębić? Czas opuścić ten tonący statek...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Niedługo to prawo zniknie, a sądy będą przyznawać ogromne odszkodowania dla osób, których prywatność pogwałcono. Ktoś powinien za to beknąć...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Prawda jest taka drogie panie, że gdybyście trochę bardziej dbały o swoich facetów, to nikt nie korzystał by z usług prostututek. Ciągle was głowy bolą, tyłka wypiąć nie potraficie. To tylko wasza wina.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Ten artykuł jest dostępny wyłącznie dla osób pełnoletnich

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

c1d2ffc91387

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.