Dziennik Bulwarowy Online Siamienowice

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

31-letni Krzysztof Nowak utknął w oknie życia. Był nietrzeźwy.

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Siamienowice. Straż pożarna musiała interweniować po tym jak w oknie życia przy zakonie Sióstr Albertynek utknął nietrzeźwy 31-letni mężczyzna. Motywy jego działań nie są jasne, policja rozważa wątek rabunkowy lub zaburzenia psychiczne.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj w godzinach popołudniowych. Mężczyznę odkryły siostry słysząc krzyki - standardowy alarm nie uruchomił się ponieważ okno nie zostało zamknięte. Nie wiadomo jak długo tam przebywał ani jakie miał zamiary.

Siostry, które rozmawiały z nim póki nie dotarła policja twierdzą, że Krzysztof najprawdopodobniej przeżył jakiś rodzaj załamania nerwowego.

- Mówił, że życie było dla niego trudne, zawsze czuł się niechciany. Biła od niego ogromna potrzeba bliskości, chciał żeby ktoś się nim zaopiekował. Zrobiło nam się go żal. Będziemy się za niego modlić - relacjonuje siostra Wiktoria.

Mężczyźnie nie udało się uwolnić nawet z pomocą policji, potrzebna była asysta strażaków, którzy specjalnym sprzętem wycieli kawałek ramy okna. Po oswobodzeniu Krzysztof został przewieziony na komendę celem przesłuchania.

Informacja szybko obiegła wszystkie media.

Radio ZET Newsy @radiozetnewsy

Siamienowice. W oknie życia znaleziono... 31-latka. Przyznał, że pozostawił się sam. Słuchajcie na antenie #tylkowpolsce #alkohol

tvn24 serwis informacyjny @tvn24news

#Siamienowice | 31-letni mężczyzna utknął w oknie życia. Więcej na regionalne.tvn24.pl/informacje,news,31-letni-Krzysztof-...

Badanie wykazało, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Wg nieoficjalnych informacji zanim został zwolniony do domu została mu udzielona pomoc psychologiczna.

Okna życia to specjalnie przygotowane miejsca, gdzie można anonimowo pozostawić noworodka, jeśli z jakiś przyczyn matka nie może się nim zaopiekować. Rodzice nie są poszukiwani, a dzieci trafiają do adopcji. Funkcjonują niemal w całej Europie. W Polsce jest ich kilkadziesiąt.

Niedawno ONZ zarekomendowało ich likwidacje, ze względu na pozbawianie dzieci tożsamości, jednak okna do tej pory uratowały kilkadziesiąt istnień, a trudno o lepszą alternatywę.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 78

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.


No i co teraz ONZ? Chcieliście zamknąć okna życia, a to najlepszy dowóz, że one działają!

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Żaneta Czerwonak Siamienowice
Ok, jeśli koleś nie zrobił tego po pijaku dla beki to... naprawdę smutna sprawa :( Ale ja obstawiam jakiś przegrany zakład, coraz więcej ludzi wraca z UK a tam takie jaja na porządku dziennym.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Marcin Jagiełło Siamienowice
Hola hola, w oknie życia to powinno się odbywać wszystko anonimowo, szybka adopcja i lepsze życie dla "malucha", a tutaj media, policja, przesłuchania. Dla mnie skandal.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Marcin Burczak Siamienowice
Zobaczył przez szybkę Bebiko i pomyślał, że to jakiś nowy dopalacz, a okno życia to sklep nocny. Każdemu po dopalaczach może się zdarzyć taka pomyłka, nie osądzajmy go

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Jagna Guświńska Siamienowice
Widziałam wcześniej na Polsat News, normalnie bym nie uwierzyła, że można coś takiego odstawić.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


To jakiś wariat, dlaczego został wypuszczony do domu zamiast odstawić go na obserwacje psychiatryczną? Czy tylko mi się wydaje, że może coś z nim być nie tak? A jak doprowadzi do jakiejś tragedii???

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

20d7aad26eaf

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.