Dziennik Bulwarowy Online Wrocławek

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

Wrocławek. Marcin Kopiczewski poszukiwany za rozprowadzanie narkotyków wśród dzieci

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Wrocławek. Na podstawie danych pozyskanych od informatorów Policji udało się ustalić personalia osoby, która rozprowadzała narkotyki, głównie marihuanę oraz amfetaminę, a także LSD oraz grzybki halucynogenne wśród uczniów kilku miejscowych szkół. To 23-letni Marcin Kopiczewski.

- Sędzia po rozpoznaniu materiału dowodowego dostarczonego przez prokuraturę zgodził się na ujawnienie danych osobowych podejrzanego - poinformował Jacek Mościcki, rzecznik prasowy prokuratury - Liczymy, że dzięki temu zgłosi się więcej osób, mogących dostarczyć nowe dowody w sprawie.

Policja twierdzi, że aresztowanie jest kwestią kilku godzin - Przesłuchano już najbliższych podejrzanego, ustalono miejsca jego pobytu w ciągu ostatnich dwóch lat. Nie mogę zdradzić żadnych szczegółów dla dobra akcji - mówi członek specjalnej grupy operacyjnej.

Wg materiału dowodowego Marcin Kopiczewski działał w branży od przeszło 3 lat. Wartość sprzedanych przez niego narkotyków jest szacowana na ok. 1,5 miliona złotych. W związku z jego działalnością przesłuchano ponad 50 osób. Grozi mu do 12 lat więzienia, a tymczasem został orzeczony nakaz 3 miesięcznego aresztu. Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań.

Komenda Regionowa Wrocławek Strona rządowa · 642 osoby lubią to · 5 godz. ·

23-letni Marcin Kopiczewski trafił na listę osób poszukiwanych listem gończym w związku z uzasadnionymi podejrzeniami rozprowadzania nielegalnych substrancji odurzających. Śledczy są już na jego tropie.

To jedna z wielu udanych akcji rozpoznawczych policji odkąd w komisariatach utworzono specjalne fundusze celowe na zacieśnianie współpracy z informatorami - Wierzymy, że w dzisiejszych trudnych czasach motywacja finansowa będzie miała ogromny wpływ na udział społeczeństwa w eliminowaniu przestępczości - mówi Mariusz Dreczyński, Wiceminister Sprawiedliwości.

Akcja "Współpraca popłaca" została rozpoczęta pilotażowo tylko w naszym województwie, po upływie roku ma zostać poddana głębokiej ocenie i jeśli okaże się sukcesem zostanie rozszerzona na cały kraj.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 17

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.


Znam tegp gościa i to jest absolutnie niemożliwe, żeby ta fajtłapa mogła cokolwiek rozprowadzać. Chyba, że płacili mu cukierkami, bo z liczeniem pieniędzy to by sobie na pewno nie poradził

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Legalizacja narkotyków ma same plusy. Po pierwsze podatki, po drugie niska szkodliwość (marihuany), po trzecie kontrola jakości, po czwarte mniej ludzi w więzieniach na naszym utrzymaniu.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Czy nie mogliście się troche bardziej wysilić i opisać tego programu "Współpraca popłaca"? Ile płacą za informacje i przede wszystkim - jak dobrze chroniona jest tożsamość współpracujących - bo z tym to w Polsce różnie bywa. Pomożesz złapać jakiegoś bandytę, a następnego dnia jego kumple przyjdą się zemścić.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Jaś pali trawkę w toalecie. Zaciąga się raz - światło gaśnie. Zaciąga się drugi raz - światło się zapala. Po kilku machach słyszy pukanie do drzwi:
- Co ty robisz w tej łazience synku?
- Myję zęby, mamusiu.
- Cztery dni?

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Paweł Zakościelny Wrocławek
Jeśli się nie myle to 1.5 miliona na 3 lata to jakieś 40 tysięcy miesięcznie wychodzi. Od razu widać, że to jakieś z kosmosu wzięte liczby, musiałby sprzedawać np. jakiś kilogram miesięcznie ??? Totalna bzdura, pewnie złapali kolejnego osobę, co miała przy sobie z 5 gram i robią z niej dilera.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Marcin Burczak Wrocławek
Stefan Kubów: co ty wogule piszes? Nie masz o tym bladego pojencia, widziales kiedys wogule jakoms pigule? Człowieku ty lepiej ty wruc do szkoły zamiast pisać takie głupoty... idjota, konfident pewnie

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

c2fdbd179260

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.