Dziennik Bulwarowy Online Wrocławek

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

26-letni Marcin Kopiczewski twierdzi, że porwali go kosmici. Domaga się policyjnej ochrony

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Wrocławek. 26-letni Marcin Kopiczewski został tymczasowo aresztowany po tym jak uniemożliwiał funkcjonariuszom publicznym wykonywanie swoich obowiązków poprzez trwałe i uporczywe domaganie się policyjnej ochrony, związanej z rzekomym porwaniem przez istoty obce.

Mężczyzna twierdzi, że już kilkakrotnie został uprowadzony przez kosmitów, najczęściej podczas samotnych powrotów z pubu, ale także z własnego domu. Twierdzi, że jest zabierany na ich statek i poddawany przeróżnym bolesnym eksperymentom, także seksualnym.

Marcin odmawiał kontaktu z lekarzami, również rozmowy z policyjnym psychologiem. Zamiast tego rozebrał się od pasa w dół, żeby pokazać zaczerwienienia w okolicy odbytu mające świadczyć o prawdziwości jego historii.

- Ten Pan nachodzi nas już od dłuższego czasu, ale ostatnio przybrało to bardzo uporczywą formę - mówi Jerzy Sękiel, rzecznik miejscowej komendy policji - Musieliśmy zastosować areszt 24-godzinny, złożyliśmy także wniosek do sądu o przebadanie go przez zespół psychologów. Więcej informacji nie mogę udzielić ze względu na dobro zatrzymanego.

Marcin sam powiadomił media, licząc na pomoc w załatwieniu jego sprawy. Domaga się całodobowej ochrony. Twierdzi, że próbował już nagrać całe zajście, jednak obca cywilizacja ma dysponować "technologią zakłócającą wszelkie rejestratory i nic się nie nagrywa".

- Proszę mi uwierzyć, jestem normalną osobą - mówi w telefonicznej rozmowie z dziennikarzem lokalnego dziennika - długo wahałem się czy upublicznić mój sekret, wiem jacy są ludzie. Mulderowi też nikt nie wierzył, że jego siostra została uprowadzona. - dodaje łamliwym głosem - Powoli zaczynam myśleć, że rząd i służby doskonale wiedzą o wszystkim. Każdy może być następny!

Mężczyzna założył na facebooku fanpage wsparcia dla osób uprowadzonych przez przedstawicieli pozaziemskich cywilizacji. Do tej pory polubiło go 7 osób.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 43

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.


Co za czub. A policja się patyczkuje, zamiast zdzielić pałą przez łeb i wezwać karetkę z wariatkowa. Kaftan i na oddział, tam będzie miał całodobową ochronę i dodatkowo kolegów z którymi będzie mógł zwiedzać ufo.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Igor Wielgosik Wrocławek
Oj, mnie też często ufo porywa jak wracam z pubu. Tracę pamięć, nie wiem gdzie byłem, pamiętam tylko światła, krzyki, brzdęk szkła. Tyłek mnie co prawda nie boli, ałe łeb to już jak sam skur**syn.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Marcin Burczak Wrocławek
Znam go, odkąd pamiętam miał bzika na punkcie kosmitów, filmów sci-fi i innego kosmicznego badziewia. Ale w sumie to bez odchyłów, coś musiał się walnąć w główkę chyba za mocno...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Ten portal schodzi na psy. Takie rzeczy wrzucacie na główną? To się nie nadaje na pudelka nawet.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Nie tyle dziwi mnie ta historia życiowego debila, bo to zawsze znajdzie się ktoś taki, co martwią mnie głosy aprobaty w komentarzach. Czy to naprawde jest powód do dumy? Idioci...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Ta osoba ewidentnie potrzebuje pomocy, rozumiem, że sam się zgłosił do mediów, ale musieliście publikować jego dane? Tak mógłby otrzymać pomoc psychologiczną, otrząsnąć się i żyć dalej. A teraz każdy będzie miał go za wariata, tylko dzięki wam durnie hieny...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

8fcb73b57e32

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.