Dziennik Bulwarowy Online Kędzierżyn

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

19-letni Sebastian Marionow poszukiwany po ucieczce ze szpitala psychiatrycznego

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Kędzierżyn. Mieszkaniec naszego miasta jest poszukiwany po tym jak wraz z kilkoma innymi pacjentami zbiegł ze szpitala psychiatrycznego, w którym został umieszczony na 3-miesięcznej obserwacji. Uważa się go za osobę szczególnie niebezpieczną.

Sebastian Marionow został skierowany przez sąd na przymusową obserwację ze względu na jego chorobliwe przywiązanie do jednej opcji politycznej i agresywne zachowania w stosunku do osób, które miały inne poglądy. Rodzina już dawno zerwała z nim wszelki kontakt, określał ich jako zdrajców ojczyzny.

Agresja mężczyzny była najbardziej widoczna w sieci. Posiadał wiele kont na różnych portalach społecznościowych i forach, za pomocą których atakował innych.

Szczególnie aktywny był na Facebooku, posiadał tam ponad 15 kont zarejestrowanych na fikcyjne tożsamości. Często obrażał, a nawet stosował groźby karalne wobec innych użytkowników, a także polityków i organizacji niezwiązanych z polityką.

Wg nieoficjalnych informacji to Sebastian zorganizował ucieczkę wykorzystując stan pozostałych osadzonych w ośrodku. Miał porzucić ich zaraz po wydostaniu się z ośrodka, wcześniej odgrażając się, że osoby, które doprowadziły do jego zatrzymania pożałują.

Policja nie potwierdziła powyższej informacji, jednak wg doniesień miała już wystosować ostrzeżenie i prośbę o współpracę do wszystkich osób, które Sebastian miał na liście znajomych na portalu Facebook, być może również na innych serwisach społecznościowych.

Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. św. Antoniego Szpital · 1034 osób lubi to · 3 godz. ·

Uwaga zbiegł niebezpieczny pacjent! Poszukiwany to 19-letni Sebastian Marionow! Więcej informacji w oficjalnym komunikacie na naszej stronie internetowej. Prosimy o kontakt z nami lub z policją wszystkie osoby, które mogą znać miejsce jego przebywania.

Szersze oświadczenie natomiast wydała dyrektor Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. św. Antoniego, opisując m.in., że mężczyzna pluł na innych pacjentów, wyzywał lekarzy, odmawiał przyjmowania leków uspokajających. Miał też zdewastować cały pokój wydrapując na ścianie skrót jednej partii politycznej oraz malować polską flagę korzystając z własnej krwi.

To już kolejna ofiara podziałów politycznych w Polsce. Kłótnie polityczne były obecne w każdej polskiej rodzinie od dawna, jednak w ostatnich latach przybrało to bardzo ekstremalne formy, często powodując zrywanie więzi. Apelujemy o zdrowy rozsądek.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 75

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.


Mój ojciec tak ma :( Cały czas ogląda te bzdury i komentuje, bluźni, raz rzucił butelką piwa w telewizor. Szkoda takich ludzi, ale sami wiecie kto jest winien takiemu podziałowi społeczeństwa...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


O JASNE, KTO KARZDY JEST NIEWYGODNY WŁADZY TO OD RAZU WARIAT!!! A CO Z WOLNOŚCIOM SŁOWA? W JAKIM ŚWIECIE MY ŻYJEMY PRZECIESZ TO GORZEJ NIZ KOMUNA!

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Mam nadzieje, że szybko go zamkną. Teraz skoro wie, że trafi za kratki na dłużej nie ma nic do stracenia i może zrobić coś potwornego :( Lepiej w politykę się nie wczuwać

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Widziałem komentarze tego gościa, szczególnie upodobał sobie jeden portal. Psychopata do utylizacji.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Karolina Urbańska Kędzierżyn
Pewnie jakiś prawy i sprawiedliwy. Po tamtej stronie pełno takich szajbusów. Zdrada polski, zdradzeni o świcie i takie tam pierdoły. Napiszcie jakiego radyjka słuchał, chyba wszyscy się domyślamy.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


W jaki sposób uciekł ze szpitala psychiatrycznego? Przecież to powinien być ośrodek zamknięty niczym więzienie, bo często tam są zamknięci gorsi psychole niż za kratkami.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


I tak wytrzymaliśmy całkiem sporo zanim ktoś taki się pojawił przy tak spolaryzowanej scenie politycznej.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Wszyscy zwolennicy tej parti to tacy wariaci, tylko niektórzy jeszcze uśpieni. Kiedyś wszyskim się coś przestawi do końca w tych łepetynach i będzie wojna domowa.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

ddc614381127

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.