Dziennik Bulwarowy Online Bielskowa

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

Wezwał policję, bo kolega oszukiwał przy nalewaniu wódki. 26-letni Wojciech Grochowicz ukarany mandatem.

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Bielskowa. 26-letni Wojciech Grochowicz został ukarany mandatem, a jego dane podano do publicznej wiadomości po tym jak zadzwonił na numer alarmowy aby donieść na kolegę, z którym spożywał alkohol. Domagał się przyjazdu policji, po tym jak stwierdził, że znajomy oszukiwał go przy nalewaniu wódki, a na butelkę mieli zrzucić się po równo.

Dyspozytor po otrzymaniu zgłoszenia o oszustwie przekierował rozmówcę na najbliższy komisariat policji. Tam, oficer dyżurny próbował odwieść mężczyznę od zamiaru zgłoszenia przestępstwa w trakcie, ale Wojciech pozostał przy swoim. Na miejsce został wysłany patrol policji.

- Dobrze, że panowie jesteście, ten zachłanny skur.... próbuje mnie zrobić w ch... w żywe oczy. Proszę go zabrać. - tymi słowami wg funkcjonariuszy miał powitać ich pokrzywdzony. Po rozeznaniu się w sytuacji patrol wręczył mężczyźnie mandat w wysokości 500 zł za bezpodstawne wezwanie policji.

Kwota najwyraźniej nie okazała się dla niego dotkliwa, bo niedługo później zadzwonił ponownie prosząc, żeby przyjechali jeszcze raz, tylko tym razem niech przywiozą pół litra, a on "dorzuci im coś na górkę" do mandatu za fatygę.

Radio ZET Newsy @radiozetnewsy

26-letni Wojciech wezwał policję, bo... kolega oszukiwał go nalewając wódkę. radiozet.pl/Wiadomosci/...oszukal-nalewajac.html.

Patrol pojawił się ponownie wręczyć mu kolejny mandat i pouczyć, że następnym razem sprawa zostanie skierowana do sądu w związku z naruszeniem artykułu 66 § 1 kodeksu wykroczeń. Wojciech był rozczarowany, że nie przywieźli mu zamówionej wódki. Na odchodne rzucił funkcjonariuszom, że nigdy już nie zaufa policji.

W przypadku umyślnego wprowadzania w błąd instytucji użyteczności publicznej albo innego organu ochrony bezpieczeństwa, porządku publicznego lub zdrowia ustawodawca przewiduje karę aresztu (od 5 do 30 dni), ograniczenia wolności lub grzywnę do 1 500 zł.

Komenda Regionowa Bielskowa Strona rządowa · 1543 osoby lubią to · 4 godz. ·

Przypominamy, że numery alarmowe nie są od robienia żartów! Ktoś w tym czasie może faktycznie potrzebować pomocy. Nieuzasadnione uruchomienie służb grozi nawet aresztem. wiadomosci.onet.pl/region/wezwal...

Policja apeluje o rozsądek.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 36

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.

Dominika Wróblewska Bielskowa
Typowe polskie ścierwo, jakiś dresik spod bramy, wyborca wiadomej partii politycznej.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Marcin Burczak Bielskowa
Hola hola co tak ostro, sami pewnie też po wódeczce nie jedną głupote robiliście. Trochę luzu może?

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Ale wiecie co, jak już jechali, to mogli mu tą flaszkę kupić, niemiło z ich strony, nie można ufać policji LOL

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Ok, za pierwszym mógł dostać mandat, ale za drugim pouczenie? Od razu sprawa do sądu i po ptokach

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Urszula Rozwadowska Bielskowa
No i znowu będą o nas pisać zagranicą, jak nie o rządzących to o pijakach. Piękny obraz kraju...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Normalnej osobie byłoby wstyd, że wszyscy wiedzą, ale on się pewnie cieszy jakby wygrał Mam Talent. Patole.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Ciekawe czy był świadomy znaczy robił sobie jaja, czy upośledzony umysłowo?

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Izabela Wojtczak Bielskowa
Niezły hardcore, pewnie w rodzinie jakiś lokalny polityk czy ksiądź, dlatego tak się nie bał pojechać ostro...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

c8358a5f6adb

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.