Dziennik Bulwarowy Online Ostrów Małopolski

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

Poprzebijał opony we wszystkich radiowozach. To prawdopodobnie 23-letni Mariusz Ruszczyk

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Ostrów Małopolski. Policja poszukuje mężczyzny, który jest podejrzany o włamanie się na parking przy miejskiej komendzie policji i uszkodzenie wszystkich stojących tam radiowozów. Według ustaleń śledczych był to 23-letni Mariusz Ruszczyk.

Jak pokazuje materiał z monitoringu mężczyzna zdołał ominąć budkę ochrony dzięki wycięciu otworu w parkanie, po czym trzymając się nisko przy ziemi uniknął zauważenia przez strażnika.

Kolejno podchodząc do każdego samochodu przebijał opony ostrym narzędziem, najprawdopodobniej nożem, po czym naklejał na szyby ciężko usuwalne naklejki złożone z setek małych kawałków. Naklejki miały kształt penisa oraz wulgarne nadruki.

Udało mu się uszkodzić każdy radiowóz na parkingu, w sumie 38 pojazdów, w tym 5 motocykli. Firma zapewniająca obsługę techniczną aut i jednośladów oszacowała koszty wulkanizacyjne oraz usunięcia naklejek na 15 tysięcy złotych, część opon nadawała się tylko do wymiany.

- Sprawca był zamaskowany, jednak ze względu na mały ruch na ulicach w godzinach nocnych udało nam się całkiem jednoznacznie ustalić jego personalia dzięki kamerom na pobliskiej stacji benzynowej oraz zapisom z wież telekomunikacyjnych - twierdzi rzecznik komendy st. sierż. Wojciech Pilicki - ten Pan jest nam znany ze względu na swoją niechęć do stróżów prawa.

Radio RMF Wiadomości @radiormfmf

#Ostrów Małopolski | 23-letni Mariusz Ruszczyk poszukiwany przez policję po tym jak uszkodził prawie 40 pojazdów na policyjnym parkingu.

Jeżeli sąd podzieli ustalenia policji mężczyźnie może grozić od 3 miesięcy do lat 5 pozbawienia wolności. Prokuratura zapowiedziała, że będzie domagać się najwyższej możliwej kary ze względu na sprowadzenie stanu uniemożliwiającego funkcjonariuszom działania.

To już kolejny przejaw agresji w stosunku do służb porządkowych w naszym mieście, w poprzednim miesiącu nieznany sprawca powybijał szyby w wozie straży miejskiej. Komenda ponoć podjęła już działania nacelowane na poprawę wizerunku.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 49

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.


Wow, ale zawodnik! Musieli go nieźle wkurzyć, że tak go ruszyło. Ale, że rozwalił cały zastęp psiarni za jednym zamachem, co mnie dosyć mocno śmieszy. Ciekawe co to była za ochrona, może pieski też wynajęły rencistę za 500zł za miesiąc...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Dominika Wróblewska Ostrów Małopolski
Mariusz Ruszczyk? Ten nasz Mariusz? Nie wierze, to niemożliwe... on to by sobie złamał rękę próbując zabić muchę, a co mówiąc, żeby gdzieś się włamać, a już szczególnie na komendę. Coś tu się musiało pomylić albo mu odwaliło od jakiegoś koksu.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Pokolenie CHWDP, poużywał sobie trochę, teraz posiedzi. Ostatnio chyba zaostrzyli kary za atak na funkcjonariusza publicznego, jak mu podciągną pod narażenie życia niebieskich to będzie mieć wesoło.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Karolina Urbańska Ostrów Małopolski
W komentarzach jak zwykly pełno hiphopowych debili, którzy cieszą się i stawiają kolesia na piedestale, ogólne zachwyty och ah. Banda idiotów mieszkających z mamusią.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Wojtek Kowalski Ostrów Małopolski
W pierdlu będzie pewnie bohaterem, ale raczej nie wśród strażników xD Głupio wyłapać piątkę za taki number, chociaż przedni. Polecam rozważyć przeprowadzkę do Wenezueli.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Paweł Zakościelny Ostrów Małopolski
Buhahahahahaha, muka pieski! Wstali rano, pewnie chcieli jechać na burgera do maka, a tu kupa i jeszcze na szybie karne prącie. Ciekawe co tam było nadrukowane, zwykle chodzi o kiepskie parkowanie. To by nawet pasowało xD

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Skoro tak się postawił to musi być synek kogoś ważnego. Pewnie zaraz umorzenie sprawy, ale orzeczenie o chwilowej niepoczytalności, kara w zawiasach. A mogli zginąć ludzie na litość boską. Co za kraj!

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Tak się właśnie szanuje policje, ale co? Sami na to zapracowali. Na 11-listopada nie ma kto rozgonić hołoty to potem taki element czuje się rozzuchwalony i pozwala sobie. Niedługo pewnie zaczną ginąć.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Policje trzeba zlikwidować, po co to komu? Potrafią tylko małolatów ścigać za szlajanie się po mieście, albo suszyć kieroców co ledwo przekroczyli limit. A jak coś się stanie poważnego to nie ma żadnego.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Wcale się nie dziwie, ludzie mają dość policji i straży miejskiej. Zwykle przyjmują tam prostych chłopów, co to czują się panami, jak da się im trochę władzy i im odwala. Oni chyba tam testów psychologicznych nie przechodzą w ogóle.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

b5812ded48eb

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.