Dziennik Bulwarowy Online Siamienowice

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

Nietypowe zaręczyny największą sensacją medialną w Polsce

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Siamienowice. Niemal wszystkie krajowe media rozpisują się o niecodziennym sposobie zaręczyn wymyślonym przez pewnego mężczyznę. Krzysztof Nowak postanowił oświadczyć się w bardzo oryginalny sposób, tworząc tym samym wydarzenie na znacznie większą skalę niż planował.

Mężczyzna wpadł na świetny pomysł, postanowił także dołożyć wszelkich starań, aby jego wykonanie było jak najbardziej profesjonalne. Wynajął wielkoformatową powierzchnię reklamową niedaleko miejsca zamieszkania swojej dziewczyny i umieścił tam profesjonalny banner reklamowy skierowany właśnie do niej.

Obraz składa się z dwóch części, po lewej Krzysztof, ubrany w idealnie skrojony garnitur trzyma w lewej ręce bukiet czerwonych róż, a w prawej otwarte pudełeczko zawierające pierścionek zaręczynowy. Obok niego znajduje się wymowny napis "Kochanie, już czas... wyjdziesz za mnie?". Całość utrzymana jest w romantycznych kolorach czerni oraz czerwieni.

- Wykonanie przeszło moje oczekiwania, jest po prostu idealnie - mówi 31-latek - chciałbym podziękować studiu fotograficznemu oraz agencji reklamowej, bez ich pomocy nie dałbym rady. Moja ukochana najprawdopodobniej jeszcze tego nie widziała, mam nadzieję, że powie "Tak".

Fotografowi oraz agencji pomysł spodobał się tak bardzo, że zrzekli się wynagrodzenia. Dodatkowo powiadomili wszystkie media, aby wydarzenie nabrało ogólnokrajowego rozgłosu - Jeśli dziewczyna powie tak będzie to ulubiona para w Polsce - mówi Marek, pracownik agencji, który powiadomił nas o pomyśle. - banner będzie eksponowany przez tydzień, miejmy nadzieje, że dziewczyna tego nie przeoczy - dodaje uśmiechając się.

Wszystkie pytane przez nas kobiety na ulicy, przy której zawisł banner uważają, że to doskonały pomysł i że dziewczyna na pewno nie odmówi. Wiele z nich nie kryje zazdrości.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 17

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.

Izabela Wojtczak Siamienowice
Widziałam dzisiaj w TV, bardzo fajnie to wyszło. Super sprawa, chciałabym kogoś tak romantycznego.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Totalna głupota. To czy bierzecie ślub czy nie to jest wasza prywatna sprawa. Po co angażować w to całe miasto, a teraz kraj? Mam nadzieje, że się nie zgodzi.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Na YT można znaleźć mnóstwo filmików gdzie taka akcja poszła nie tak, wpiszcie sobie engagement fail. Raczej bym się nie pisała na coś takiego, to głupota i chamstwo.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Wielki mi news, ktoś się zaręczył, ktoś piernął na twitterze, ktoś zapostował zdjęcie na fejsie. Takie dzisiejsze dziennikarstwo z pierwszych stron portali.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Jagna Guświńska Siamienowice
Wszyscy tylko marudzić potraficie, przecież to świetny pomysł. Nie podoba wam się? Zatrzymajcie to dla siebie, nie komentujcie. Wylewacie swoje szambo do internetu, zafajdani hejterzy.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Lepiej, żeby się zgodził, bo będzie wiocha na cały kraj i trzeba będzie wykupić pakiet u psychoterapeuty :/

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

ce4dcf8f226f

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.