Dziennik Bulwarowy Online Ostrów Małopolski

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

23-letni Mariusz Ruszczyk ukradł busa razem z zakonnicami. Kazał im śpiewać i pić alkohol

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Ostrów Małopolski. Krajowe media obiegła informacja o mężczyźnie, który będąc najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu i narkotyków ukradł z parkingu busa razem z pasażerkami... którymi okazały się siostry zakonne wracające do zakonu z wycieczki.

Zdarzenie miało miejsce na jednym z parkingów w centrum miasta. Kierowca opuścił na chwilę auto, żeby przepakować bagaże pasażerów. W tym czasie, korzystając z okazji, 23-letni Mariusz wsiadł do auta i ruszył. Właściciel niezwłocznie powiadomił organy ścigania.

Z relacji sióstr wynika, że złodziej całkowicie zignorował ich prośby o zatrzymanie pojazdu. Po tym jak spostrzegł kogo przewozi, wymusił na siostrach wspólne śpiewy do Jezusa. Miał też częstować pasażerki alkoholem, grożąc rozbiciem auta.

Mariusz miał utrzymywać, że tak naprawdę zesłał go Bóg, bo z nieba widział ich udrękę i postanowił je trochę rozerwać. - Powiedział, że zabierze nas albo na dyskotekę, albo na męski striptease - relacjonuje siostra Klementyna. Razem z koleżankami zdołały uciec, kiedy porywacz zatrzymał się w pobliżu sieci fast food i wysłał je po "skrzydełka i alkohol".

Kiedy zorientował się, że kobiety uciekają miał za nimi jechać i krzyczeć, że będą palić się w piekle. Kilkaset metrów dalej rozbił auto o słup i został ujęty przez przechodniów podczas próby ucieczki. W wypadku na szczęście nikt nie ucierpiał.

Zgromadzenie Sióstr Córek Najczystszego Serca Maryi Organizacja religijna · 72 osoby lubią to · 9 godz. ·

Drodzy przyjaciele, nasze Siostry są całe i zdrowe, jednak doznały sporego szoku, obecnie odpoczywają. Serdecznie dziękujemy za wszystkie słowa wsparcia oraz modlitwy, Bóg zapłać!

Po przekazaniu mężczyzny w ręce policji, trafił on do aresztu. Przeprowadzone badanie wykazało u niego prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Pozytywny wynik dały też testy na zawartość środków odurzających.

Teraz za to co zrobił odpowie przed sądem. Za kradzież samochodu z pasażerami może mu grozić do pięciu lat pozbawienia wolności. Prokuratura nie wyklucza rozszerzenia zarzutów.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 46

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.

Stefan Guc Ostrów Małopolski
Gość nie będzie odpowiadał za kradzież redaktorzyno od siedmiu boleści, tylko za zabór pojazdu celem krótkotrwałego użycia. Kradzież (art. 278 kk) a zabór pojazdu (art. 289 kk) to dwa różne pojęcia w świetle prawa

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Znam tego typa, wyjątkowo parszywa gnida. Mam nadzieje, że zgnije w pierdlu, bo tylko zatruwa życie okolicznym mieszkańcom. Takich podludzi powinno się utylizować

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


To był napad rabunkowy, myślał, że zgarnia stado biskupów, a tu trafiły mu się siostry co to jedyny skarb jaki posiadają to drewniany jezusek dyndający na szyi.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Idę o zakład, że w gre wchodziły dopalacze. Nikt pijany czy po normalnych narkotykach nie ma takich jazd. Jedyna droga to legalizacja softów, tylko tak można pozbyć się tego gówna ulic. Patrzmy na inne państwa, one się już obudziły.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Mówi się, że Kościół jest otwarty na wiernych a tu co? Siostry porzuciły potrzebującego, bardzo to niechrześcijańskie. Ciekawe czy oddały kase co dostały na żarcie i alko?

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Zawsze można liczyć, że w naszym mieście wydarzy się coś ciekawego... :(

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Szofera miały, śpiewał z nimi, piciem częstował, jeszcze żarcie próbował skombinować. Straszna niewdzięczność Kościoła, będą płonąć w piekle wszystkie.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Mi tu pachnie prześladowaniem przez policje porządnego katolika, który chciał pomóc służkom Jezusa.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

1c0586ada813

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.