Dziennik Bulwarowy Online Siamienowice

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

Siamienowice. Pijany, 31-letni Krzysztof Nowak, pomylił radiowóz policyjny z taksówką

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Policjanci z patrolu nocnego byli zmuszeni zatrzymać i przewieźć do izby wytrzeźwień awanturującego się, 31-letniego mieszkańca naszego miasta. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna sam wsiadł do radiowozu myląc go z taksówką.

Krzysztof Nowak (sąd zezwolił na publikacje danych osobowych z uwagi na brak skruchy) prawdopodobnie wracając z suto zakrapianej zabawy pomylił policyjnego koguta z oznaczeniem miejskich przewoźników.

Ku zdziwieniu policjantów otworzył drzwi, rozsiadł się na tylnej kanapie i zażądał od kierowcy kursu do domu. Kiedy drugi z funkcjonariuszy odwrócił się, aby upomnieć niechcianego pasażera zdziwiony miał mu odpowiedzieć - Wypad, byłem tu pierwszy! - kopiąc w jego fotel.

- Nigdy nie słyszałem, żeby którykolwiek z kolegów miał taką sytuacje, zwykle osoby pod wpływem alkoholu trzymają się od nas z daleka - mówi sierżant Wojciech Puchałke - Całe szczęście, mamy teraz kamery w radiowozach, inaczej nikt by w to nie uwierzył.

Po przewiezieniu na izbę wytrzeźwień Pan Krzysztof domagał się paragonu za wykonaną usługę. Na miejscu okazało się, że miał ponad 3 promile alkoholu we krwi. Jego tożsamość udało się ustalić dopiero po tym jak przebudził się prawie dwie doby później by stanąć przed sądem 24-godzinnym.

Polski Informator Policyjny Strona rządowa · 144 072 osoby lubią to · 6 godz. ·

31-letni Krzysztof Nowak przekonał się właśnie jak kosztowna może być pomyłka radiowozu z taksówką. Oprócz 2 tysięcy złotych grzywny kolega będzie musiał przepracować 30 godzin w czynie społecznym, a o jego wyczynie dowie się cała Polska. Apelujemy o rozwagę przy spożywaniu alkoholu (za informacje dziękujemy komendzie Siamienowice).

Mężczyzna został skazany za znieważenie funkcjonariusza publicznego z art. 226 §1 k.k. na 30 godzin prac społecznych, grzywnę w wysokości 2000 zł oraz został zobowiązany do pokrycia kosztów pobytu na izbie wytrzeźwień, jak również czyszczenia tapicerki radiowozu, na którą oddał mocz.

Wyrok jest nieprawomocny, mężczyzna pomimo utrwalenia zdarzenia na wideo nie przyznaje się do winy.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 56

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.


Pan Krzysztof Nowak jest bardzo prymitywną osobą, przynoszącą wstyd naszemu osiedlu. Znam go osobiście i jest to człowiek niezwykle ubogi intelektualnie. Jeżeli zasądzono ujawnienie danych osobowych to podejrzewam, że przed sądem również musiał się nieźle popisać. Wstyd...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


To nic, raz jak ze szwagrem popiliśmy to podprowadziliśmy radiowóz z komendy. Następnego dnia dziwiliśmy się czego szukają psy pod naszym blokiem.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Małgorzata Sienkiewicz Siamienowice
To jest właśnie Polska, nasz piękny kraj. Ciesze się, że już stąd wyjechałam. Gorąco polecam Holandie, pełna kultura. Ludzie też potrafią wypić, ale nikt nie robi z siebie takiego pośmiewiska.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Krzysztof Stefański Siamienowice
Ooooooo, znam go !!!!! Pierwszy raz piszą o kimś kogo znam. Pozdrawiam Krzysztof, mam nadzieje, że już wytrzeźwiałeś xD. Teraz już wiesz, żeby na imprezy zakładać pampersa, hahahahaha.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Urszula Rozwadowska Siamienowice
Siamienowice - moje miasto, takie piękne, takie urocze. Ale tak naprawdę, czy to jest coś czego się nie spodziewaliście? Wystarczy się przejść w piątek wieczorem po centrum...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Jak można zeszczać się z radiowozie? Chyba denaturat tam walili. A tak nawiasem to podziwiam funkcjonariuszy, gdyby ktoś mi zafajdał samochód to wyłączyłabym kamerę i w ruch poszła by pałka. Za bardzo teraz pieszczą się z tymi ludźmi i takie tego rezultaty. Zero szacunku.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Bartosz Wojewódzki Siamienowice
Dlaczego nie wrzuciliście tego filmu? Pośmialibyśmy się. Może ktoś go wrzucił już na youtuba? Niech da adres, chętnie obejrzę. CHCEMY FILMU!!!

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Już moglibyście sobie darować takie artykuły, zaraz podłapie je zachodnia prasa i tylko będzie się utrwalał stereotyp Polaka. Ale czego się spodziewać po waszym portalu? Zawsze tylko plujecie na Polskość szukając tylko okazji, żeby dokopać.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Nieprawdopodobne. Kiedyś była taka historia, że dwóch złodziei omawiało plan napadu pod oknami komisariatu. Oczywiście zaraz ich zawinęli.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

520d6ff468ad

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.