Dziennik Bulwarowy Online Kędzierżyn

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

Dramat mężczyzny. Aby przeżyć, 19-letni Sebastian Marionow musiał pić wodę z toalety

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Kędzierżyn. Rozpoczyna się proces wytoczony władzom przez jednego z mieszkańców. 19-letni Sebastian Marionow przeżył trzydniową gehennę po tym jak zatrzasnął się w jednej z toalet miejskiego szaletu. Przed zamknięciem obiektu na weekend nikt nie sprawdził czy ktoś jest w środku.

Poszkodowany domaga się po 100 tysięcy złotych odszkodowania za każdą noc spędzoną w uwięzieniu, w sumie 300 tysięcy złotych, a dodatkowo 200 tysięcy złotych za poniesiony uszczerbek psychiczny. - Mój klient ma poważny uraz, odczuwa silny strach przez korzystaniem z toalety, co prowadzi do niebezpiecznych dla zdrowia zaparć - mówi mecenas Ryszard Dubois, adwokat mężczyzny.

Prawnicy są zgodni, że z pewnością wygra proces, ale suma odszkodowania jest dyskusyjna. Miasto zaoferowało 50 tysięcy złotych w ramach ugody, ale adwokat odrzucił tą propozycję. Jest pewien zasądzenia wyższej kwoty.

- Każdy chyba może sobie wyobrazić co przeżyłem - mówi drżącym głosem Sebastian - te toalety są w pełni zabudowane, nie mogłem się wydostać. - mężczyzna próbował wyważyć drzwi, jednak bezskutecznie. Nie mógł też wezwać pomocy z powodu wyładowanej baterii w telefonie. Nikt nie reagował na jego krzyki.

- Najgorsza była konieczność picia wody prosto z muszli, broniłem się przed tym jak mogłem, było tam strasznie brudno. W sobotę wieczorem byłem już zbyt wycieńczony i po prostu musiałem... To było najgorsze z tego wszystkiego - dodaje ze łzami w oczach. Mecenas poszkodowanego właśnie w tym pokłada największe nadzieje na uzyskanie wysokiego odszkodowania. Bakterie znajdujące się w kale są bardzo niebezpiecznie kiedy dostaną się do żołądka.

Miasto na czas procesu zawiesiło woźną, która zajmowała się obsługą szaletu. Kobieta najprawdopodobniej straci pracę. Samorządy w całym kraju z uwagą obserwują proces, zasądzona kwota może być precedensem dla innych sporów na linii obywatel-miasto.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 78

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.

Stefan Guc Kędzierżyn
Ide o zakład, że koleś był pijany, przysnął na kiblu, woźna krzyczała, ale nikt się nie odezwał. Ale tego pewnie mu nie udowodnią, więc wygraną ma w kieszeni. Spryciarz.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Sebastian Marionow? Ten nasz Sebastian? O nie mogę! Ale znajomi będą mieć używanie. Rozpoczynam konkurs na najlepszą ksywkę z propozycją kiblonurek. Nagrodą jest weekedowy pobyt w WC-SPA Kędzierżyn.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Żaneta Czerwonak Kędzierżyn
Możecie się z niego śmiać, ale po skończonym procesie to on będzie miała pół miliona w kieszni, a wy dalej pozostaniecie biednymi, zaplutymi trolami internetowymi. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Jak można zatrzasnąć się w toalecie? Przecież zamki w tych drzwiach są na jednego kopa i to nawet nie porządnego. Dziecko z podstawówki by sobie poradziło. A jak nie to zdjąć z zawiasów.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Dlatego ja zawsze wale w parku za krzakiem. Tam mnie nikt nie zamknie xD Ale siorpania wody w muszli klozetowej to nie zazdroszcze, a już szczególnie z publicznego klopa

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Pięknie, miasto straci kolejne pieniądze w przegranych procesach. A ja się nie mogę doprosić, żeby dokończyli chodnik u mnie na osiedlu bo kończy się w błocie. Zasrana administracja jak ta muszla.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Prędzej bym zwymiotowała niż napiła się wody z takiej obsranej muszli. Jakaś masakra

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Marcin Jagiełło Kędzierżyn
Wystarczyło zdjąć spłuczkę i miałby dostęp do czystszej wody. No chyba, że spłuczka była wmurowana w ściane. Wtedy bym płakał i pił własne łzy...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

1ee95ef467b5

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.