Dziennik Bulwarowy Online Wrocławek

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

23-letni Marcin Kopiczewski ma dziewięcioro dzieci z różnymi kobietami

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Wrocławek. Policja i sądownictwo po raz kolejny udowadniają nieudolność systemu rodzinnego, tym razem nie potrafiąc skutecznie ustalić adresu mężczyzny, wobec którego osiem kobiet zgłosiło roszczenia alimentacyjne.

Sprawę postanowiła nagłośnić ostatnia poszkodowana, która o fakcie istnienia innych kobiet dowiedziała się omyłkowo, kiedy w sądzie poprosiła o wydanie kopii pozwu. Otrzymała dokument innej młodej matki, także domagającej się alimentów od tego samego mężczyzny. Dzięki elektronicznej ewidencji sądowej ustalono, że kobiet jest więcej.

23-letni Marcin Kopiczewski poznawał poszkodowane w różnych miastach, związki zwykle nie trwały długo. Szybko nudził się partnerkami i znikał. O ciąży dowiadywały się później, kiedy nie mieli już kontaktu.

Mężczyzna był jednak świadomy możliwości zapłodnienia. Kobiety przyznają, że to on zajmował się antykoncepcją, podejrzewają, że je okłamywał w sprawie prezerwatyw. Dwóm miał powiedzieć, że nie potrzebują zabezpieczeń, bo jest bezpłodny.

Wiadomości Regionalne @regionews_pl

#Wrocławek 23-letni mężczyzna ma 9 dzieci z 8 różnymi kobietami regionalne.rnews.pl/info,news,23-letni-Marcin-...

Radio ZET Newsy @radiozetnewsy

Wrocławek. 23-latek zapładniał kobiety w całej polsce, z ośmioma ma dziewięcioro dzieci! Słuchajcie na antenie. #parenting

Najstarsze z dzieci ma 2 lata, najmłodsze mają 3 miesiące, to bliźnięta. Pierwsza z kobiet zgłosiła sprawę przeszło rok temu. Od tamtej pory sąd i policja nie są w stanie ustalić adresu zamieszkania pozwanego. Część z kobiet jest w trudnej sytuacji materialnej.

Dziennikarze z lokalnego dziennika donoszą, że najprawdopodobniej znaleźli mężczyznę. Dane zostały przekazane zarówno poszkodowanym jak i policji. Dodatkowo ustalono, że Marcin obecnie spotyka się z inną kobietą. Nie wiadomo czy jest świadoma przeszłości swojego partnera.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 98

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.

Dominika Wróblewska Wrocławek
Współczuje tym kobietom, jeśli koleś nie jest superdziany to niewiel z tych alimentów dostaną. Bo co to wyjdzie jak mu podzielą powiedzmy 1500 zł na 9 dzieci? Groszę.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Chrzaniony dzieciorób, a teraz wszyscy będą płacić na jego bękarty z podatków, bo pewnie sam poza fujarą, której nie potrafi kontrolować niewiele ma.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Ciekawe czy to wszystkie kobiety, niektóre mogą dopiero być w ciąży, albo po prostu nie zgłosiły sprawy ze wstydu.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Małgorzata Sienkiewicz Wrocławek
Gonimy zachód, ostatnio był artykuł o jakimś murzynie, co spłodził 22 dzieci. Ale gdzie te kobiety miały głowy? Rozumiem, że pipa swędzi, ale może warto się w głowę podrapać najpierw...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Gdyby czekały do slubu jak nakazuje prawo kościelne to nie byłoby problemu. Ciekawe czy bachory ochrzczone.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Marcin Jagiełło Wrocławek
Marcin Kopiczewski ? Lat 23? To ja wam mogę już powiedzieć gdzie mieszka. Jeśli to ten sam. Dostanę policyjną emeryturę?

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Ależ oczywiście, że policja nie potrafi go zlokalizować. Dwa razy nie zastali nikogo w domu i więcej się nie chciało jechać, więc wpisali w papiery, że nie można ustalić miejsca pobytu. Sprawa załatwiona, pensja wzięta.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Z polskimi sądami to bym uważała, jeszcze to te babeczki będą płacić alimenty jemu :P

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

024aaa68a1e1

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.