Dziennik Bulwarowy Online Bielskowa

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

Zaatakował prowadzącą Rozmowy w Toku. 26-letni Wojciech Grochowicz odpowie za napaść.

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Bielskowa. Mieszkaniec naszego miasta został zatrzymany przez policję po tym jak podczas nagrywania popularnego programu Rozmowy w Toku rzucił się z pięściami na prowadzącą.

To pierwsze takie zdarzenie od początku emisji programu. 26-letni Wojciech Grochowicz miał wystąpić wraz z trzema innymi gośćmi w odcinku Rozmów w Toku dotyczącym zaburzeń oraz dewiacji seksualnych. Sprawy przybrały nieoczekiwany obrót pod sam koniec nagrywania odcinka.

Z releacji świadków wynika, że rozmowa nie potoczyła się tak jak oczekiwał zatrzymany. Na początku wywiązała się ostra wymiana słów, po czym Wojciech miał obrażać prowadzącą używając wulgarnych określeń i domagać się wycięcia go z materiału, ostatecznie atakując ją pięściami.

Ochrona zareagowała bardzo szybko, mimo to prowadząca doznała obrażeń i musiała zostać przewieziona do szpitala, jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawca został przekazany w ręce policji, odmówił złożenia wyjaśnień. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

- Mężczyzna za bardzo się otworzył, chyba za się zapędził, a tak naprawdę nie chciał zdradzić tych sekretów - relacjonuje jeden ze świadków obecny na widowni - Po tym jak zorientował się, że to pójdzie w telewizji wpadł w panikę.

Rzecznik stacji odmówił komentowania tej sprawy.

Program jest nadawany bez przerw od przeszło 15 lat. Jest to pierwsze zdarzenie tego typu, chociaż często dochodziło to ostrej wymiany zdań, a nawet szarpanin pomiędzy uczestnikami, jednak nigdy nie dotknęło to bezpośrednio prowadzącej czy osób z ekipy filmowej.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 60

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.


Ide o zakład, że to zwykła ściema, żeby napędzić oglądalność starzejącej się "gwiazdy" telewizyjnej i jej przygłupiego programu dla totalnych zjebów. Gość to pewnie jakiś żul, który dostał stówę, żeby narobić szumu.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


W zachodnich programach tego typu ciągle się leją, doszło w końcu do Polandii.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Typowa telewizyjna papka dla osób nierozgarniętych. Zawsze zastanawiałam się jak można to oglądać. Sztuczne, głupie, śmierdzi ściemą na kilometr, a prowadząca wyjątkowo irytująca.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Bartosz Wojewódzki Bielskowa
Znam tegoż pana i chyba wiem co tam niepotrzebnie zdradził, chętnie opowiem na privie.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Każdy kto idzie do tego programu to wariat i powinien być traktowany ze szczególną ostrożnością. Powinni występować w kaftanie bezpieczeństwa, wtedy by nie było problemu.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


To tylko jej wina, po co zaprasza jakąś patologię do programu? Zresztą powinna się cieszyć, ogladalność jej wzrośnie, a przecież o to tylko chodzi, nie? Bejmy lecą, a w lustro i tak nie można patrzeć.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Ktoś idzie do programu o określonym scenariuszu i ma mówić co ma mówić, a potem się obraża, wycofuje i bije prowadzącą? Czy tylko mi się wydaje to dziwne?

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

cb88918f8011

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.