Dziennik Bulwarowy Online Kędzierżyn

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

Zgłosił na policję kradzież kokainy. 19-letni Sebastian Marionow odpowie teraz przed sądem

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Kędzierżyn. Kiedy robimy coś niezgodnego z prawem zwykle lepiej nie chwalić się tym funkcjonariuszom policji. Takiego zdania jest obecnie również 19-letni mieszkaniec naszego miasta, który zadzwonił pod numer alarmowy aby zgłosić kradzież kokainy.

Dyspozytorka zobowiązana przepisami wysłała na podane miejsce patrol w celu spisania zeznań, chociaż była przekonana, że to żart. Policjanci po przybyciu do wskazanego lokalu nie mogli uwierzyć, że faktycznie zastali w nim autora zgłoszenia.

Mężczyźnie miało zginąć zawiniątko, w którym znajdowało się około piętnastu gramów białego proszku o wartości ok. 4000 zł. Podał dane wszystkich osób, które ostatnio go odwiedzały i domagał się interwencji.

Ku dalszemu zdziwieniu przybyłych na miejsce funkcjonariuszy Sebastian stwierdził, że jest zbyt roztrzęsiony całą sytuacją i musi sobie zapalić. Po czym spod zlewu wyjął torebkę, w której znajdowało się ok. 30 gram marihuany i zupełnie nieświadomy pogarszania swojej sytuacji zaczął zawijać susz w bibułkę... którym następnie chciał poczęstować spisujących zeznania policjantów.

- Cała sytuacja jest dla nas niepojęta, byliśmy przekonani, że koledzy robią sobie z nas żarty - tłumaczy starszy sierżant Marcin Kołodziej. - Całej sprawy by nie było z powodu braku rzeczonej kokainy, jednak mężczyzna postanowił pochwalić się posiadanym w dużych ilościach haszyszem.

Komenda Regionowa Kędzierżyn Strona rządowa · 1072 osoby lubią to · 8 godz. ·

Uwaga, to nie jest żart. Otrzymaliśmy zgłoszenie kradzieży kokainy, a nasi funkcjonariusze zostali na miejscu poczęstowani marihuaną. W tym przypadku gościnność musieliśmy nagrodzić zatrzymaniem...

Sebastian najprawdopodobniej mylnie założył, że prawo depenalizujące posiadanie narkotyków zostało wprowadzone, tymczasem dopiero rozpoczyna się o tym dyskusja i to o małych ilościach na użytek własny, czego nie można powiedzieć o znalezionych 30 gramach.

Mężczyzna stanie przed sądem. W zależności od oceny posiadanej przez niego ilości, art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje karę nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 85

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.

Paweł Zakościelny Kędzierżyn
Nie wierze, że można być takim głupim. Nawet będąc totalnie naćpanym nie przyszło by mi to do głowy, to jest po prostu niemożliwe. Powinien zostać ubezwłasnowolniony, być może już jest.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Biedne, opuszczone dzieci Palikota. Pan Janusz naopowiadał im bajek, a one uwierzyły.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Ale przyjęli zgłoszenie o kradzieży czy nie? Bo nieważne czy to były dragi czy nie, ktoś mu coś zawinął z mieszkania i ktoś - policja - powinna go ścigać. Głupio zrobił z tą trawą, ale kradzież to kradzież.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


I dlatego ja się nigdy nie dziele jak coś mam, zawsze dobrze kitram i nikomu nie pokazuje. Sama się ubakam i jest dobrze. A psu to nawet resztek nie zostawiam.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Ktoś zawinął mu koks, a potem policjanci zawinęli mu jeszcze hasz. Jak tu żyć w kraju, w którym każdy chce cię wydymać? xD Ale tak poważnie, to na zadupiu żyjemy. Zachód legalizuje sprzedaż, a my wsadzamy za posiadanie blanta...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Hahaha, czujecie co na psiarni musi być? Wpiszą sobie, że znaleźli jakiegoś geniusza zbrodni, wielkiego hurtownika koksu, będzie premia. A prawda jest taka, że to jakiś upośledzony narkoman

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Kiedyś znajomy tak mocno zaszalał z trawą i białym, że po niechcącym, lekkim wpadnięciu na krzesło zadzwonił na policję i pogotowie, że ma dziurę w lewym płucu. Do ojca też zadzwonił się pożegnać :D

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

f95bf30d9bda

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.