Dziennik Bulwarowy Online Wrocławek

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

Poparzyło mu odbyt w wybuchu w szalecie. 26-letni Marcin Kopiczewski walczy z miastem o odszkodowanie

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Wrocławek. Rusza proces wytoczony miastu przez jednego z mieszkańców. Mężczyzna domaga się 300 tysięcy złotych odszkodowania za wypadek, który wydarzył się w zeszłym miesiącu w miejskim szalecie. Wina wg powoda spoczywa w całości na władzach miasta.

26-letni Marcin Kopiczewski ucierpiał w wybuchu muszli klozetowej, z której akurat korzystał. Doznał poważnych poparzeń odbytu, pośladków oraz genitaliów. Przyczyna eksplozji nie jest do końca znana, pierwsze ustalenia strażaków wskazują na zapłon wysoce stężonego gazu, który znajdował się w muszli.

Mecenas reprezentujący Miasto utrzymuje, że były to gazy własne pokrzywdzonego, które zostały podpalone przez niego samego prawdopodobnie podczas odpalania papierosa, co jest całkowicie zabronione w tym miejscu.

- To kompletna bzdura, ten Pan kłamie. Nie paliłem papierosa i to nie były moje gazy, tylko ten płyn do czyszczenia toalet, którego tam używają - odpiera wzburzony Marcin.

Prokuratura zabezpieczyła już środek używany w szalecie w tamtym okresie i przekazała go biegłym, którzy mają wykazać, czy mógł on doprowadzić do wybuchu. Otwartą kwestią pozostanie ustalenie przyczyny zapłonu, co będzie miało istotny wpływ decyzję sędziów.

Wiadomości Regionalne @regionews_pl

#Wrocławek - rusza proces mieszkańca poszkodowanego w wybuchu toalety. 26-latek Marcin Kopiczewski domaga się... regionalne.rnews.pl/info,news,26-letni-Marcin-...

Miasto próbowało doprowadzić do ugody pozasądowej, oferując poszkodowanemu 10 tysięcy złotych rekompensaty, jednak została ona odrzucona przez adwokata powoda. Zarówno on jak i jego klient są pewni wygranej w pierwszej instancji.

To nie pierwszy problem władz miasta, równolegle toczą się przeciwko nim sprawy m.in. o molestowanie seksualne w urzędzie stanu cywilnego oraz korupcji, jakiej mieli się dopuścić urzędnicy magistratu. Wnioskowane kwoty odszkodowań mogą poważnie uszczuplić tegoroczny budżet.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 85

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.


Ide o zakład, że koleś po prostu palił fajkę waląc kloca, a nie pomyślał, że takie stężone pierdy mogą się zapalić. Teraz ze zwęglonym odbytem będzie już pamiętać.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Marcin Kopiczewski? Ten nasz Marcin? O nie mogę! Ale znajomi będą mieć używanie. Rozpoczynam konkurs na najlepszą ksywkę z propozycją powerpierd. Nagrodą jest weekedowy pobyt w WC-SPA Wrocławek.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Hahahahaha, ja na jego miejscu starałbym się sprawę uciszyć, a nie jeszcze udzielać wywiadów xD

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Dominika Wróblewska Wrocławek
Możecie się z niego śmiać, ale po skończonym procesie to on będzie miała ponad ćwierć miliona w kieszni, a wy dalej pozostaniecie biednymi, zaplutymi trolami internetowymi. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Marcin Burczak Wrocławek
Są ludzie, którzy palą na stacjach benzynowych to czemu w kiblu nie. Oczywiście szanujemy ich...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Dlatego ja zawsze wale w parku za krzakiem. Tam jest miło i przyjemnie, wszelkie gazy są automatycznie odprowadzane przez wiatr. Za darmo jest i trawa potem lepiej rośnie. EKO FTW

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Pięknie, miasto straci kolejne pieniądze w przegranych procesach. A ja się nie mogę doprosić, żeby dokończyli chodnik u mnie na osiedlu bo kończy się w błocie. Zasrana administracja jak ta muszla.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

453a5eb9f7c3

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.