Dziennik Bulwarowy Online Siamienowice

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

Niespodzianka na liście najbogatszych Polaków. Kim jest 31-letni Krzysztof Nowak?

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

"Forbes" opublikował tegoroczną listę najbogatszych Polaków. Pierwszą trójkę tradycyjnie otwierają Sebastian i Dominika Kulczyk z majątkiem wycenianym na 14.2 mld złotych. Zaraz za nimi jest Michał Sołowow z wynikiem 11.8 mld, a na trzecim miejscu prawdziwy czarny koń tego zestawienia, 31-letni Krzysztof Nowak z majątkiem sięgającym 10.7 mld złotych.

Nikomu nie trzeba przedstawiać dwóch pierwszych miejsc: rodzeństwo jest sprawnymi inwestorami zajmującymy się głównie infrastrukturą oraz surowcami, drugi jest znamy sportowcem, który świetnie lokował swoje środki w różne branże. Natomiast tajemniczy 31-letni mężczyzna z trzeciej pozycji jest całkowitym zaskoczeniem dla wszystkich obserwatorów.

Pan Krzysztof figuruje w zestawieniu po raz pierwszy, nie wiadomo na ile wyceniany był jego majątek w poprzednich latach, właściwie nic o nim nie wiadomo, ponieważ bardzo starannie dba o swoją prywatność.

Magazyn opublikował bardzo oszczędną notę biograficzną, podkreślając, że mężczyzna zgodził się jedynie na podanie podstawowych danych. Nie dysponujemy nawet jego fotografią. Wiemy natomiast, że działa w branży finansowej, medialnej, surowcowej oraz w nieruchomościach.

Świat finansów spekuluje, że majątek został odziedziczony po niedawno zmarłym, również bardzo tajemniczym amerykańskim milionerze Henrym Friedmanie. Mężczyzna nie miał żadnej rodziny, a jego majątek w ostatnim zestawieniu szacowany był na dokładnie taką samą kwotę przeliczaną po obecnym kursie dolara. Stery po nim miał przejąć mężczyzna z Europy Środkowej.

Na pozostałych miejscach znaleźli się: Zygmunt Solorz-Żak (10.3 mld zł), Dariusz Miłek (4.8 mld zł), Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak (3.8 mld zł), Leszek Czarnecki (3.5 mld zł), Bogdan i Elżbieta Kaczmarkowie (3.3 mld zł), German Efromovich (3.0 mld zł) oraz Bogusław Cupiał (2.3 mld zł).

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 76

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.

Paweł Zakościelny Siamienowice
Tymczasem my tu zasuwamy po 12 godzin za marne 1500zł na rękę. Jak tu żyć? Czy w końcu kopniemy w tyłek ten polityczny układ, który nas okrada od 25 lat? Ludzie, obudźcie się, bo nic się nie zmieni!

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Kolejny, który nie płaci podatków w Polsce. Jak nie płacisz tutaj podatków, w ogóle nie powinno cię być w tym zestawieniu.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


W komentarzach jak zwykly pełno hejtu na ludzi biznesu, że żydzi, masoni, spiseg. Za mało zarabiacie? Za mało potraficie. Pokończyliście jakieś marne studia na jakiś archaicznych kierunkach, albo i nie, i teraz płacz.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Wojtek Kowalski Siamienowice
To nic innego jak lista hańby, dorobili się jadąc na garbach zwykłych ludzi, tych samych, których teraz nie stać, żeby związać koniec z końcem. My głodujemy, a oni pływają w złocie...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Jesli któryś z ekonomistów jest w stanie udowodnić mi zę te majątki zdobyte przez tych ludzi są w każdym punkcie zgodne z paragrafem prawa czy to finansowego czy to karnego powinien zostać nie kwestionowanym laureatem Nagrody Nobla!

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Marcin Jagiełło Siamienowice
To są ludzie którym udało się przeskoczyć pewien próg posiadanych dóbr oraz pieniędzy i teraz obstawieni murem prawników są chronieni przed represyjnym aparatem karno-skarbowym państwa i mogą spokojnie robić interesy w kraju i za granicą

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Tytuł odpowiedni powinien brzmieć: Lista największych kanciarzy, cwaniaków i złodziei. Uzasadnienie jest proste - w komunie gdy cały narów wypracowywał dochód narodowy wszyscy mieliśmy niby po równo i nagle w dobie solidarnościowej transformacji wyrosły wielkie fortuny garstki "najbogatszych"

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

479e0958bf36

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.