Dziennik Bulwarowy Online Siamienowice

Jutro w lokalnym wydaniu drukowanym

31-letni Krzysztof Nowak niemal utonął w nielegalnym szambie. Trwają wyjaśnienia

Andrzej Malinowski

Wkręć znajomych w ten artykuł!

Podstaw tu swoje lub czyjeś dane korzystając z tego formularza. Stworzony link śmiało wysyłaj do przyjaciół - możesz go w każdej chwili zablokować.

Podstaw tu inne dane Zobacz inne artykuły

Siamienowice. Mężczyzna ledwo ocalił życie, po tym jak osunął się pod nim chodnik, odsłaniając nielegalnie zamontowane szambo. Policja poszukuje właściciela działki leżącej obok osuwiska.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 31-letni Krzysztof Nowak ucierpiał w wyniku osuwiska spowodowanego przez nielegalnie i nieprawidłowo zamontowany zbiornik kanalizacyjny pod sąsiadującą działką.

Mężczyznę uratowała szybka reakcja przechodniów oraz fakt, że zbiornik nie był pełen - To stało się nagle, po prostu ziemia się po nim zapadła. Całe szczęście byłam z mężem, to on natychmiast zareagował - mówi małżonka Stanisława Sobotki, który uratował życie poszkodowanemu - Krzysztof był cały pokryty fekaliami, z początku myśleliśmy, że to błoto, jednak po chwili uderzył nas ten potworny smród...

Z uwagi na głębokość dziury, poszkodowanego udało się wyciągnąć jedynie przy pomocy węża ogrodowego znalezionego na sąsiednim trawniku. Według strażaków liczyła się każda sekunda, ze względu na unoszący się tam gaz szamba są uznawane za śmiertelną pułapkę.

Krzysztof został natychmiastowo przetransportowany do szpitala, gdzie poddano go profilaktycznemu leczeniu na zatrucie bakteriami kałowymi oraz wykonano płukanie żołądka. Na szczęście tego samego dnia został wypisany do domu.

Policja nadal poszukuje właściciela działki, na której doszło do nielegalnej instalacji. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Prokuratura nie wyklucza rozszerzenia zarzutów o inne paragrafy.

Ważne! W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystając z witryny akceptują Państwo regulamin strony oraz fakt, że wszystkie informacje na niej zawarte są całkowicie fikcyjne, a podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń jest całkowicie przypadkowe. Jeśli nie zgadzasz proszę opuść tę stronę.

Znalazłeś błąd w artykule? Zgłoś to › Opracowanie własne na podstawie: PAPs, Oriet.

Komentarzy: 43

Twój komentarz został przesłany do moderatora, jeżeli nie narusza regulaminu powinien wkrótce pojawić się pod artykułem.


Brrrr, zanurkować w basenie wypełnionym kałem to chyba najstraszniejsze co mogę sobie wyobrazić. Szczerze współczuje, całe szczęście przeżył i nic się mu nie stało.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Bzdury tu piszecie, takie montowanie szamb jest rzeczą nagminną na wsiach. Działka mała, a każdy chce największy zbiornik, żeby nie trzeba było za często opróżniać. Więc wali się to pod ziemią na tereny wspólne.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Na jego miejscu domagałabym się sporego odszkodowania od tego przygłupa co zamontował tam ten zbiornik. Szmaciarz powinien płacić do końca życia.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Jak byliśmy mali to często się na kogoś mówiło szambonurek, nigdy nie zastanowiłem się na tym określeniem...

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Lejecie lejecie, a co gdybyście sami wpadli? Ciekawe czy byście się tak śmiali z gównem pod powiekami xD Podmiejska młodzież znajduje coraz lepsze sposoby spędzania czasu

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Cela Janik Siamienowice
Ten gówniany news idealnie pasuje do poziomu tego portalu. Wy wpadliście do szamba już jakiś czas temu i cały czas nie możecie się z niego wydostać. Takie dziennikarstwo.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post


Zastanawiam się czy kiedyś na główną portalu trafi jakiś pozytywny news z naszego miasta, a nie same kloaczne tematy. Za dobrej prasy to ostatnio nie mamy.

Odpowiedz · Lubie to! · · Obserwuj post

Zobacz wszystkie komentarze

Dane do wstawienia

Może też być to pierwsza litera + kropka np. B.

Nie znasz wieku? Wpisz 0

Pamiętaj, nie bądź palantem! Ta aplikacja istnieje po to, żeby śmiać się z siebie RAZEM, a nie próbować komuś zaszkodzić czy sprawić przykrość. Bycie palantem może narazić cię na poważne konsekwencje prawne.

Masz znajomych za granicą? Mamy kilka artykułów po angielsku ›

Wymaż dane

Zamierzasz nieodwracalnie wymazać wszystkie dane podstawione pod ten artykuł.
Jeśli chcesz kontynuować przepisz kod z obrazka:

98090388ccf0

Tak

Ten artykuł to tylko żart

Tekst, który przeczytałeś nie ma nic wspólnego z prawdą, wszystkie liczby i komentarze są zmyślone. Treść artykułu została uzupełniona danymi, które zostały jej przekazane w adresie, a adres ten był w wyłącznej dyspozycji osoby, która wprowadziła te dane.

Jeżeli ktoś wykorzystał Twoje dane bez zgody lub po prostu nie chcesz, żeby więcej się pojawiały, możesz je wymazać z treści korzystając z tego linka. Więcej o działaniu naszego serwisu dowiesz się zaczynając od strony głównej.

Wystąpił błąd

Nie można załadować komentarzy. Spróbuj ponownie później.